Son Konu

Bella Hadid fidan bağışı ile gündeme geldi!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bella_hadid_fidan_bagisi_ile_gundeme_geldi_1575102710_6649.jpg

Kişisel jet tasarrufuyla çevrecilerin maksadı olan ünlü yıldız Bella Hadid, her uçuş için 600 fidan bağışında bulundu.

Hayli sık seyahat etmesi ile bilinen model Bella Hadid, bu durumdan ötürü çevrecilerin şikayetine maruz kalıyor. Uçuşlardan  muhite verdiği zararın karşılığında ise Hadid'in, son üç ayda yaptığı her uçuş için California ve Amazonlar'a 600 fidan bağışlaması toplumsal medyanın gündemine ses getirdi.

oh1e2_1575102746_1437.jpg

BELLA HADİD'TEN ŞAŞIRTICI AÇIKLAMALAR;

Ünlü model Bella Hadid, şimdi genç yaşta ve kariyerinin başında depresif günler yaşadığını itiraf etti. Podyumda farklı karakterlere bürünmeyi sevdiğini tabir eden Hadid, tıpkı vakitte gergin hissettiğini de ek etti. İşte, Vogue's Fashion Şenlik kapsamında Paris'te Fransız basınına şaşırtıcı açıklamaları...

nWKkQ_1574066401_0032.jpg

Bella,"Podyumda sair bir karaktere bürünmeyi seviyorum. Sanırım bir noktada bazen kendim olmaktan hoşlanmıyorum. Bazen podyumda yürüdüğünde ya gergin olursun ya da bacaklarının nasıl hareket ettiğini unutursun. Uzun müddet bunlarla ilgili konuşmak istemiyordum. Son birkaç yılda çok şey yaşadım. Bu türlü harika bir hayat yaşamama karşın birden fazla devir depresif hissediyordum ve bu çok mantıksız geliyordu.  “Duygusal olarak hiç stabil değildim. Aylar boyunca günde 14 saat çalıştığım oluyordu. Bunlar olurken şimdi 18 yaşındaydım ve her sabah ağlıyordum. Her yemek arasında ya da uyumadan evvel tekrar ağlıyordum.  “Bunları anlatıyorum zira benzeri şeyleri yaşayan birçok insan var. Anlattıklarımın onlara yardımı dokunması bana yeterli hissettiriyor" laflarıyla devrinde yaşadığı hislerine açıklık getirdi.

ÖBÜR HABERLERİ;

Toplumsal medyayı ablası üstün model Gigi Hadid üzere canlı kullanan 22 yaşındaki model Bella Hadid, geçtiğimiz günlerde saçlarını sarıya boyattığı halini içtimaî medyada paylaştı. Özgün hali sarı olan saçlarını kumrala boyayan ve kendisini her daim kumral görmeye alıştığımız model artık saçlarını sarı kullanacak.

İŞTE BELLA'NIN SARIŞIN HALİ

YD3TH_1566806735_4413.jpg
Ttj13_1566806777_6895.JPG

Sizce Bella'ya kumral renk mi yoksa özgünü olan sarı renk mi daha çok yakışıyor?

Üst Alt