Son Konu

Michael Jai White, Yeni Spawn Filmini Pek Olası Görmüyor

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Bir çizgi roman efsanesi olan Spawn'ın yaratıcısı Todd McFarlane, hayatını adadığı karakter için yeni bir sinema yapmaya hazırlanıyor. 1997 yılında vizyona giren Spawn sineması, beklentileri karşılayamamış ve Spawn'ın beyaz perdedeki macerasını sonlandırmıştı. O filmde Al Simmons'u yani Spawn'ı canlandıran Michael Jai White'a nazaran McFarlane'in bu yeni sineması yapabilmesi pek muhtemel gözükmüyor.

ComicBook'a konuşan White, "Bu sinema hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Todd McFarlane, bu yeni Spawn sineması hakkında yirmi yıldır konuşuyor ve bence konuşmaya da devam edecek zira beşerler onu dinliyor. Şahsen ben bunu anlamıyorum, lakin tekrar de ona bu mevzuda baht diliyorum. Todd bana daha evvel bu karakterin daha evvel görmediğim bir karakter olduğunu anlatmıştı. Böylesine bir karakteri hiç görmediğimi söylemişti. Ben bu durumu anlamıyorum. Bana nazaran Spawn sineması yapmak hayli pahalı bir olacaktır ve şayet birileri Todd'a, daha evvel hiç direktörlük yapmamış bir kişiye bu kadar para verecekse bu ekstrem bi durum olur. Ben bu sineması yalnızca gördüğümde inanırım. Ona en içten dileklerimle talih diliyorum ama bu durum bana pek mantıklı gelmiyor." dedi. 
  • Todd McFarlane, Spawn Sineması İçin Bütçe Arıyor
  • İki Yeni Spawn Çizgi Serisi Yolda
Mark A.Z. Dippe'nin direktörlüğünü yaptığı 1997 prodüksiyonu sinemanın imalat bütçesi 45 milyon dolar civarındaydı. Sinema gişede yalnızca 88 milyon dolar civarında bir gelir elde edince devam sinemalarının de önü kesilmiş oldu. McFarlane'in yeni Spawn'ında şu an için Jamie Foxx ve Jeremy Renner'ın rol alacağını biliyoruz. Sinemanın vizyon tarihi ise şimdi açıklanmadı. 

Üst Alt