Son Konu

Furkan Göksel 13 yılın ardından Arka Sokaklar'a veda etti

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_oyuncu_13_yilin_ardindan_arka_sokaklara_veda_etti_1566022805_4885.jpg

Dizi başladığı ilk günden bu yana Arka Sokaklar projesinde Hüsnü Çoban'ın büyük oğlunu canlandıran Furkan Göksel, diziden ayrıldığını açıkladı. Göksel, haberi Instagram hesabından duyurdu.

Tam 13 sezondur devam eden, ekranın en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'da yaprak dökümü yaşandı. Dizide Hüsnü Çoban karakterinin büyük oğlunu canlandıran Furkan Göksel, projeden ayrıldığını açıkladı. Göksel, haberi Instagram hesabından paylaştı.

AbSfg_1566023141_6522.jpg

Göksel, paylaşımının altına, "Koskoca 13 sezon. Sanki bu evde doğmuş gibiyim. Çocukluğum gençliğim hüzünlerim sevincim hepsi bu evde. Her köşesinde bambaşka bir anı, her sokağında bambaşka bir hatıra. Geçirdiğimiz 13 sene için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Sadece bu fotoğrafta olanlar değil, arka sokaklar ailesinden gelmiş geçmiş ve hala devam eden herkese çok teşekkür ederim.Benim için ayrılan sürenin sonuna geldik. Sizlere devam ettiğiniz bu yolda başarılarınızın devamını diliyorum. Hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum. İyi ki sizlerle büyümüşüm. İyi ki varsınız..." yazdı.

Vgcv9_1566023176_2847.jpg

Dizide ablasını oynayan Yüsra Geyik,fotoğrafın altına,"Biz aynı evin içinde büyüdük. Aynı büyüdük. Aynı olduk. Ayrı olamayız. Dert ortağım. Hem kardeşim hem abim, kendi seçtiğim ailem, sen buradasın. Biz buradayız.", babası Hüsnü Çoban'ı canlandıran Özgür Ozan ise, "Bu bir son değil Furki, güzel şeyler seni bekliyor. Her şey yeni başlıyor." mesajını yazdı.

Üst Alt