Son Konu

zirkonyum diş yaptırıyorum..:(

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
zirkonyum diş yaptırıyorum:( ön iki dişimn arası açık ve gülümserken kendmimi çok kasıyordumağzım kapalı gülmekten gına gelmşti artıkuzun zamndr araştryrm netten zirkonyum kaplama die bişi çıkmış dikkatimi çekti her zaman de olumlu şeyler yazıyrduhekim araştrdm önce gittim ön 4 dişimi yapacklrını söledleroda güsel onada tamamdün 15 saat süren bi işlemden geçtimön dört dişlerim kesildi küçültüldü piranha gibi oldum köpek balığı dişlerime geçici diş taktı doktor onlarda bildiğiniz bi balta fazla büyüklerzirkonyumdisyaptiriyorum5c50031b7be47alt :( Frown :( bir hafta sonradan dişleri gelecek takılcak nasıl olcaklar die düşünmekten çok sürekli kendme ben naptım die soryrm moralim fazla bozukk naptımda gittim dinç dişlerimi yonttrdum inanılmaz bi psikoljye grdmmben en çok estetk olsn die yaptrmaya gtmştm dişlerimişimdi nasıl olur kaygısını geçtm düşünmyrm bileben nasıl yemek yicem uyuşmuş dişleri ağzmda nasıl orjinali gibi olur ancak naptım ben ya ayrık dişli kalaydımda yaptırmayaydım puuuuuuuufffffffffzirkonyumdisyaptiriyorum5c50031b7be47alt :( Frown :(( gün boyu dişlerimi hatrlamamak için sürekli uyuyrumm yazirkonyumdisyaptiriyorum5c50031b7be47alt :( Frown :(  

Üst Alt