Son Konu

Acun Ilıcalı'dan muhabirlere uyarı: Sakın yazmayın....

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
acun_ilicalidan_muhabirlere_uyari_sakin_yazmayin_1574922229_8904.jpg

Son günlerde verdiği açıklamalarla gündeme gelen yapımcı ve tıpkı vakitte TV8 kanalının patronu Acun Ilıcalı, muhabirlere ihtarda bulundu.

Acun Ilıcalı evvelki gün Bebek'te görüntülendi. Yurtdışından gelen misafirlerini yemeğe çıkaran ünlü televizyoncu, çıkışta Rolls Royce Cullinan marka bir araca binerken görüntülendi.

LoNWi_1574922124_0893.PNG

Ilıcalı fotoğraflarını çeken muhabirleri “Sakın yeni arabası diye yazmayın” diyerek uyardı. Ilıcalı daha sonra şu açıklamayı yaptı: “Araba benim değil, marka test sürüşü için 1 haftalığına bana verdi.”

vRNSI_1574922151_7434.PNG

SIK SIK VAKİT GEÇİRİYOR!

Acun Ilıcalı 2018 yılının Aralık ayında en küçük kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı'ndan sürpriz bir halde boşanmıştı. Kızının velayetini alan Acun Ilıcalı evlatlarıyla sık sık vakit geçiriyor. Dün buluştuğu anları Instagram hesabından yayınladı.

KeKPu_1574661702_4143.PNG

VERGİ LİSTESİNDE GERİLEDİ!

En son katıldığı bir canlı yayın programında "Aylık geliriniz ne kadar?" sorusuna Acun Ilıcalı "Bizim bunu 6 saat daima birlikte hesaplamamız lazım. Meksika'dan ne kazandık falan diye. Düzgün kazanıyorum diyelim" cevabını vermişti. Türkiye'nin 2018 yılı gelir vergisi rekortmenleri açıklandı. Birinci iki sıradaki isim isminin açıklanmasını istemezken 3. sırada Rahmi Koç bölge aldı. Ünlü isimlerden de sadece Acun Ilıcalı birinci 100'e girmeyi başardı.

gyHYG_1574315905_0675.jpg

Acun Ilıcalı'nın 41 basamak birden gerilemesinin yanı sıra geçtiğimiz yıl 83. sırada bölge alan Kıvanç Tatlıtuğ, bu yıl birinci 100'e giremedi.

NUSRET GÖKÇE'YE DESTEK OLDU!

4 garsonuna bahşiş vermediği gerekçesiyle duruşmalık olan hakkında birçok suçlama olan yakın dostu Nusret Gökçe gündemden düşmüyor. Nusret Gökçe ile yakın arkadaş olan Acun Ilıcalı ise Instagram hesabından paylaşım yaparak Gökçe'ye destek oldu.

uHIbW_1573796582_0526.jpg

Içtimaî medya hesabını canlı olarak kullanan Acun Ilıcalı, mekanına tekraren gittiği velev Dominik'teki yarışlara bile götürdüğü Nusret Gökçe'ye desteğini zahir etti. Ilıcalı, yaptığı paylaşımda "Emeğiyle geldiği noktayı herkesin hayranlıkla izlediği, yerkürenin dört bir tarafından binlerce Türk kardeşimize iş imkanı sağlamış olan Nusret'e 2-3 kişinin akıl ve vicdana sığmaz savından yola çıkarak haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Nusret'in kendi çalışanlarının haklarına el uzatacak biri olmadığını şahsen biliyorum. İnşallah Nusret memleketimizi bundan sonra da daha çokça tanıtarak, marka pahasını artırıp muvaffakiyetle yoluna devam edecektir" dedi.

TV8'İ ALINCA BIRINCI İŞ...

'Ben büyük kanallarda futbolun yanı olduğunu düşünmüyorum. Benim halı alanda bir maçı kaybetmem için karşı kadronun diğer boyutta bir kadro olması lazım. Faal sporcu olacak. Faal sporcuları yeneriz diye bir argümanım yok. Onun dışında çok güçlükle yenerler.' Bağış Erten'in maçları uzatmak için halı saha mı aldın sorusuna Acun Ilıcalı gülerek 'Halı saha almadım, TV8'i aldım otoparkı halı saha yaptım. Futbol kazansın birinci işim o oldu' karşılığını verdi.

BİR EVLAT DAHA OLABİLİR!

Geçtiğimiz aylarda trafik kazası geçiren Acun Ilıcalı kaza sonrası sıhhat durumunun yeterli olduğunu belirtmişti. Derhal sonrasında kızlarıyla buluşan Acun Ilıcalı çevre medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Şeyma Subaşı'ndan olan kızı Melisa ve Zeynep Yılmaz'dan olan kızı Yasemin ile bir araya geldi. 4 kızı olan Acun Ilıcalı, "Evlatları çok seviyorum. Benim validem 7 kardeşti. O yüzden ses vakasına alışkanlığım var. Kendi kızlarıma karşı hislerim farklıdır. Şımarık evlatlara karşı antipati duyuyorum. Bir evlat daha olabilir. Bir şey planladığım yok da, çok seviyorum evlatları lakin." dedi.

4puQS_1571638574_8488.PNG

GELİRİNİ BIRINCI KERE AÇIKLADI!

Acun Ilıcalı katıldığı bir canlı yayın programında   "Aylık geliriniz ne kadar?" sorusunu yanıtladı.  Ilıcalı, "Bizim bunu 6 saat daima birlikte hesaplamamız lazım. Meksika'dan ne kazandık falan diye. Yeterli kazanıyorum diyelim." yanıtını verdi.

ACUN ILICALI TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ!

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında Şeyma Subaşı ile evliliğini sonlandıran Acun Ilıcalı kızlarının velayetini kendi üzerine almıştı. Evlatlarıyla yurtdışında keyifli vakit geçiren Ilıcalı İstanbul’a geldi. Lakin Ilıcalı’dan korkutan bir haber geldi. Önceki gün O-6 otobanında seyir halindeyken art lastiğin parçalanması sonucu denetimini kaybetti.

LHXeQ_1570946008_1502.jpg

Ilıcalı araçtan kazada yara almadan çıktı.Haberi duyan yakınları Ilıcalı’yı yalnız bırakmadı. Ünlü isimden kazayla ilgili açıklama geldi. 

8CTAO_1570948773_0035.PNG

KIZLARIYLA VAKİT GEÇİRMİŞTİ!

Hem iş hem de evlatlarıyla sık sık birlikte vakit geçiren Acun Ilıcalı, önceki gün büyük kızı Banu’yla Bebek’te görüntülendi.

9VoWA_1569303804_9138.JPG

‘Survivor’ için Panama’ya gideceğini söyleyen Ilıcalı, ”Yarın Panama’ya gidiyorum. Hasret gideriyorum gitmeden” diye konuştu. Ilıcalı, hafta sonu Bebek trafiğini ise motoruyla atlattı

Üst Alt