Son Konu

Oyuncu Çetin Altay anne acısı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oyuncu_cetin_altay_anne_acisi_1637818635_7386.jpg

Karadeniz sinema ve dizilerinin vazgeçilmez oyuncusu Çetin Altay annesi Sadiye Altay'ın vefat ettiğini toplumsal medya hesabından duyurdu.

Ünlü oyuncu Çetin Altay annesi Sadiye Altay'ın vefatıyla yıkıldı. Acısını toplumsal medya hesabından duyuran Altay, 'hayatın en gerçeği olan mevt bizi şimdilik ayırdı annem' iletisini yazdı.

Annesi Sadiye Altay'ın bir fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu, 'Çok üzgünüm Annem… çok üzgünüm mahrum artık ve bir daha olmayacağını bilmek o kadar acıtıyor ki canımı… çok diğer bir hismiş artık bir daha olmayacağına alışmaya çalışmak ve bir daha istesem de tartışamayacağımızı bilmek en çokta bu dokundu bana! Halbuki o çok darlandığımı zannettiğim tartışmalar ne hoşmuş de değerini bilememişim cehaletimden… Öyleymiş sahiden artık anladım ancak çok geç tabi… Seni bilerek hiç üzmedim ancak bilmeyerek, istemeyerek üzdüğüm her an için çok özür dilerim. Yattığın yer ışık dolsun yerin cennet olsun. Allah gani gani rahmet eylesin… Hayatın en gerçeği olan mevt bizi şimdilik ayırdı ANNEM ancak şimdilik …seni çok seviyorum. ANNEM sahiden çok canım yandı…çok' kelamlarıyla annesine veda etti.

CENAZESİ BUGÜN

"Sevgili annemiz Sadiye Altay hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi, 25 Kasım Perşembe günü kaldırılacaktır. Başımız sağ olsun."

Üst Alt