Son Konu

MSI 2021 1. Gün Basın Toplantısı PSG Talon ve DetonatioN FocusMe

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-95c1ea0a28cecf7893684a33eb031e4783c3bc99.jpg

MSI 2021 Birinci gün müsabakalarının ardından DetonatioN FocusMe ve PSG Talon takımları basın toplantısında gelen soruları yanıtladı.

PSG Talon

PSG Talon grubunun üst koridor oyuncusu Hanabi basın mensuplarının sorularını yanıtladı :

- Unified sıhhat sorunları yüzünden turnuvaya gelemediği için Beyond Gaming nişancısı Doggo ile turnuvaya gelmeyi neden tercih ettiniz?+ Kendi aramızdaki en âlâ sinerjiyi yakalamak için bu türlü bir şey yaptık.

- Kendini bir oyuncu olarak nasıl tanımlıyorsun?
+ Rakip toplane'in oyun tarzına nazaran değişiyor şayet rakibim agresif bir tarzı sergilerse ben de onun oyunu tarzını birebir agresiflik ile yakalamaya çalışıyorum. Şayet defansif bir oyun izlerse ben de ona nazaran kendimi ayarlıyorum.

- Mad Lions'a karşı oynarken nasıl hissettiniz?
+ 1 LVL invade'inde başarılıydık lakin ırmak etrafında yanlışlar yaptık bu yanılgılar yüzünden yakaladığımız avantaj kayboldu.

- PCS en âlâ bölgelerden birisi olmaya ne kadar yakın?
+ Şayet bizim oyun stillerimizi ve yapabileceklerimizi düşünecek olursak majör liglerle ortamızda çok bir uçurum görünmüyor.

- Yarın paiN Gaming'e karşı oynayacaksınız onlara karşı gereğince çalıştınız mı? Ferdî olarak rakipten öne çıkacak bir oyuncu görüyor musunuz?
+ Nişancıları brTT çok yeterli bir momentuma sahip yarın o oyuncuya karşı dikkat etmememiz ve tedbir almamız gerekecektir.

DetonatioN FocusMe

DetonatioN FocusMe takımının orta koridor oyuncusu Aria basın mensuplarının sorularını yanıtladı :

- MSI'daki öteki orta koridorlara nazaran kendini ne noktada görüyorsun?+ Bu benim birinci deneyimim olduğundan çok bilmiyorum fakat kendimi en alt noktalara koyabilirim.

- Son metada çok şey değişti ekip ve sen buna ne kadar adapte olmuş hissediyorsun?
+ Ormancı ve nişancı rollerinde çok fazla değişiklik oldu ve kıymeti arttı bizde bu noktaya odaklanıyoruz.

- Infinity'e karşı kurduğunuz kompozisyon daha evvelki yamalara benzerlik gösteriyordu neden bu türlü çıktınız?
+ Renekton bizim öncelikli şampiyonlarımızdandı bunu seçtikten sonra başka şampiyonları da oyuncuların rahat ettikleri şampiyonlara nazaran aldık.

- Bu üzücü yenilginin akabinde değiştirmek istediğiniz nokta neresi?
+ Bu maçı aslında kazanabilirdik lakin odağım dağıldığı için kendi performansımın altında oynadım. Ferdî olarak daha âlâ odaklanırsam yarın daha büyük bir bahtımız olabilir.

İlginizi Çekebilir

Üst Alt