Son Konu

İkinci kez koronayı atlatan Enis Arıkan'dan doğum günü kutlaması

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
enis_arikandan_uzucu_haber_ikinci_kez_koronaviruse_yakalandi_1640509409_8307.jpg

Camdaki Kız dizisinde canlandırdığı Muzo karakteriyle ses getiren Enis Arıkan ikinci kez koronavirüse yakalandı. Koronavirüsü atlatan Arıkan, yeni yaşını yakın dostu Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı ile kutladı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE
Geçtiğimiz günlerde ikinci defa koronavirüse yakalanan Camdaki Kız'ın Muzo'su Enis Arıkan, koronavirüse yakalandı. Toplumsal medyayı etkin ünlüler ortasında yer alan Arıkan, koronavirüsü atlattığını halay çekerek Instagram hesabından duyurmuştu.

Korona virüsü atlatan Enis Arıkan, yeni yaşını yakın dostu Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı ile kutladı. 

33 yaşına giren oyuncunun fotoğrafı takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Koronaya yakalanan toplumsal medya hesabından hakkında çıkan haberlere isyan etti. Hakkında çıkan "ölüm" haberlerine isyan eden Enis Arıkan, şu tabirleri kullandı:

"Allah sizi kahretmesin ne diyeyim. Kahretsin bile diyemedim. Bedduadan o kadar korkarım ki. Bu nasıl haber! Bir de tabut başına Ezgi'yi koymuşunuz ağlarken. Anam, bacım görse ne hisseder"

Enis Arıkan geçtiğimiz ağustos ayında koronavirüse yakalandığında "Aşı olmanın ekmeğini yiyorum ve daha kolay atlatıyorum. Terliyorum ve birazcık öksürüyorum" demişti.

2. KERE KORONAVİRÜSE YAKALANDI!

Ünlü oyuncu Enis Arıkan, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada ikinci kere koronavirüs olduğunu duyurdu.

Arıkan, "2. Sefer korona olan dünya hoşuna alkışlarınızı bekliyorum" dedi.

Evinde karantinada olan Arıkan, Instagram hesabından bir takipçisinin canlandırdığı karakter üzerinden yaptığı yorumu yayınladı.

BERBATA BİR ŞEY OLMUYOR" 

Ünlü oyuncunun, paylaştığı yorumda, takipçisi; "Enis Arıkan'ın Muzo rolüyle herkesle mesafeliyken ikinci kere korona olması ve Hande Ataizi'nin 'Cana' rolüyle yakınlaşmadığı adam kalmayıp hiç corona olmaması. Hakikaten berbata hiçbir şey olmuyor. Corona bile" sözlerini kullanmıştı.

Üst Alt