Son Konu

Alicia Vikander, Tomb Raider'ın Devam Filmi Hakkında Konuştu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_61681441daf73_73087.jpg

Tomb Raider'ın yeni dönemdeki dönüşümü zaman zaman halen tuhaf geliyor. Bu kadar kült bir markayı her anlamda baştan yaratmak doğal olarak sancılı bir süreç. Ancak Lara Croft bir işi kafasına koyduysa yapar. Nitekim oyunlarla başlayan süreç beyaz perdede de devam ediyor. Alicia Vikander'in başrolünde yer aldığı ilk Tomb Raider filmi epey kötü yorumlar almıştı. Stüdyo çareyi yönetmen değişikliğinde aramak istedi ve süreç başladı. İlk etapta Ben Wheatley'in adı geçiyordu ancak proje hayata geçmedi ve yaklaşık bir sene önce Misha Green filmin başına geçti.

Yeni yönetmene en çok sevinen isimlerin başında ise Alicia Vikander geliyor. Total Film'e konuşan Vikander, "Stüdyo bana gelip devam filmi yapmayı istediklerini söyleyince çok heyecanlandım. Misha'nın benden bahsetmesi ve onun Lovecraft Country'de yaptıkları gerçekten çok etkileyiciydi. Zoom üzerinden Misha ile konuşurken kendi yaşlarımda bir kadın ile yan yana oturmak büyük bir keyif verdi. Filmde yapmak istediğimiz büyük aksiyon sahneleri ve düzenlemeler hakkında bolca konuştuk. Umarm beraber işleri yoluna koyup güzel bir film çıkarabiliriz." dedi.
  • Netflix'in Tomb Raider Animasyonu Hayley Atwell'i Kadrosuna Kattı
Oyun filmleri zaten ekseriyetle başarısız olmalarıyla nam salmayı başardılar. İlk Tomb Raider filmi bu önermeyi bozacak bir performans sergilemedi. Ancak stüdyonun tüm yaratıcı sorumluluğu Misha Green'e devretmesi devam filmi için biraz daha umut verici bir gelişme. Henüz vizyon tarihine sahip olmayan Tomb Raider 2 için heveslenmeye daha zaman var ama Lara Croft olan yerde umut bitmiyor.

Üst Alt