Son Konu

Genç oyuncu Çağatay Ulusoy'un Barbaros karakterinden sonra işleri açıldı! Teklifler yağdı...

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
cagatay_ulusoy_son_hali_ile_hayranlarini_sasirtti_1581057794_2575.jpg

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Barbaros karakteri için uzun çalışmalar yapan Çağatay Ulusoy, kısa bir ara verdi. En yakın arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ gibi dalgıçlık tutkusu olan Ulusoy, Çanakkale açıklarına gitti. O anları sosyal medyada paylaşan Ulusoy'a teklif yağdı.

Barbaros karakteri Çağatay Ulusoy'a uğurlu geldi. Genç oyuncuya teklifler yağdı. Normalleşmeye rağmen kalabalıktan uzak kalmayı tercih eden Ulusoy, karakter çalışmalarına ara verip en büyük tutkusu için Çanakkale denizine açıldı. Dalgıçlık yapan Ulusoy o anlarını takipçileriyle paylaştı. Mankenlik tecrübesi de olan genç oyuncuya Uluslararası bir dalgıç firması dudak uçuklatan bir teklifte bulundu. markalarının yüzü olmasını istedikleri Ulusoy teklifi kabul etmedi. Çünkü Barbaros karakterindeki imaj değişikliği için veto geldi. 

2wXQT_1591686089_2351.jpg

İnternet platformunda yayınlanan Hakan Muhafız'dan beridir ekranlarda görmediğimi oyuncu Çağatay Ulusoy dev prodüksiyonlu bir yapımla yeniden hayranlarıyla buluşacak. Es Yapımın hazırladığı Barbaros dizisi için tamamen el sıkışan Ulusoy, aynı zamanda bir sinema filmi projesinde de yer almaya hazırlanıyor.

xBpRW_1589523254_6023.jpg

Ankara Mamak'ta askeri görevini geçtiğimiz haftalarda tamamlayan Çağatay Ulusoy burada bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Arkadaşları Ulusoy'la olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımlara beğeni ve yorum yağdı. Genç oyuncunun samimi halleri hayranlarını mest etti.

2CqH3_1581237011_6594.jpg

Genç oyuncu Çağatay Ulusoy, bir dergiye verdiği pozlarla sosyal medyayı salladı. Saten mor pijamalarla ekran karşısına geçen Ulusoy, aynı zamanda dergiye hayatına dair özel açıklamalarda bulundu.

pbJFe_1581235394_1948.jpg

En büyük tutkusunun dalışla balık tutmak olduğunu söyleyen Ulusoy, "Yaşamak için bilmem gereken ne varsa denizden ve balıktan öğreniyorum. Balık tutuyorum, balık oluyorum. Dalış yapmak beni müthiş sakinleştiriyor. Karanlığın verdiği huzuru seviyorum" şeklinde konuştu. 

vmpP2_1581057575_5213.jpg

İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ!

"Koca Yusuf" karakteri için 100 kiloya ulaşan genç oyuncu Çağatay Ulusoy, aldığı kiloları yeniden vermeye çalışıyor. Spor hocası kontrolünde kilo alarak karakterine hazırlanan genç oyuncunun kiloları şimdilerde vermeye çalıştığını anacak zorlandığı öğrenildi. Özel eğitimler almasına rağmen kilo vermekte zorlanan oyuncunun bu halleri hayranlarını hem korkuttu hem de şaşırttı. 

xdGr9_1576738048_3075.jpg

GEÇTİĞİMİZ AYLARDA HAKKINDA ÇIKAN HABERLER!

Adını Feriha Koydum dizisindeki performansından sonra tutulan ve ciddi bir hayran kitlesi elde eden genç oyuncu Çağatay Ulusoy, yeni bir imaj ile hayranlarını şaşırtıyor.

zwRCf_1565859070_1155.jpg

28 yaşındaki genç oyuncu Netflix'in Muhafız dizisi için uzattığı saç ve sakalını sıfırladı. Bu halini sosyal medya hesabından paylaşan oyuncunun hayranları "yakışmadı" şeklinde yorumlarda bulundu.

BÖLÜM BAŞINA ALDIĞI FİYAT DUDAK UÇUKLATTI!

Oyuncunun 40 dakikalık dizi için bölüm başına aldığı fiyat 500 bin TL olduğu öğrenildi. İlk sezon sonrası diğer sezonun çekimleri de kısa süre önce tamamlanmıştı. 

1x0Bj_1565935187_4034.jpg

Son günlerde en çok konuşulan genç rapçi  Ben Fero'nun tarzına benzetildi. Oyuncunun Hakan Muhafız'ın yeni sezon çekimleri için bu kararı verdiği öğrenildi. Böyle radikal bir karar bir yandan eleştiri alırken bir yanda taktir topladı. 

İŞTE YENİ PAYLAŞIM;

l6yi6_1566718272_34.jpg

Üst Alt