Son Konu

Yıldız Tilbe İbo Show'a katılmak için aldıklarını iade etti

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yıldız Tilbe İbo Show'a bulunma için aldıklarını iade etti 1548629959 1548629959 yildiztilbeiboshowakatilmakicinaldiklariniiadeetti5c4e37cf601deyildiztilbeiboshowakatilmakicinaldiklariniiadeetti5c4e37cf601de http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberyildizzzzmanmasette&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg YILDIZ TİLBE, 'İBO SHOW'A KONUK OLMAK İÇİN TATLISES'İN ALDIĞI BEŞİBİR YERDE VE KIYAFETLERİ BİR ÇANTA İÇİNDE GETİREREK MEŞHUR SANATÇIYA İADE EDİLMESİ İÇİN TESLİM ETTİ Yıldız Tilbe, geçtiğimiz hafta programına misafir olduğu İbrahim Tatlıses ile canlı yayında tartışmış ve programı terk etmişti Tatlıses'in 'Ben onu pezevenklerin elinden kurtardım' açıklamasından sonradan da kanal 'İbo Show'u yayından kaldırmıştı Tatlıses ile Tilbe arasındaki soğuk savaş devam ediyor Tilbe, önceki akşam Etiler bir mekanda sahneye çıktı Yanında bir çanta dolusu eşya ve takılarla gelen Tilbe kuliste gazetecilere, 'Bunlar bana kendisinin sahnede giymem için verdiği kıyafetler ve bunları sizin huzurunuzda ona gönderiyorum' diyerek 5'i bir yerde altını ve elbileseleri Tatlıses'e iletilmek üzere teslim etti Cümbür Cemaat bir gün ölecek Son günlerde aldığı tehdit telefonları yüzünden savcılığa başvurduğunu söyleyen Tilbe, 'Bu ülkede devlet var, savcılığa uygulama verdim Ben Allah'tan diğer kimseden korkmam, herkes bir defa ölecek' dedi İhtarname çekti Tatlıses'in şarkılarını okumaması için noter aracılığıyla ihtarnamede çektiğini söyleyen Tilbe, 'Ben bugüne değin ona şarkılarımı defalarca verdim ve benim hit şarkılarımla albümü sattı Oysa ben hiç para almadım ve aldığım tek şey bunlardır, bunlarıda geri iade ediyorum' diye konuştu Herkese teşekkür Hiç ummadığı yerden ve insanlardan takviye telefonları aldığını söyleyen Tilbe, Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın kişisel olarak kanalı arayarak 'İbo Show'un yayından kaldırılmasını istediği yönündeki haberlere ise, 'Ben de internette okudum Emine Erdoğan ve diğerlerine teşekkür ediyorum' diye yanıt verdi Yıldız Tilbe, 'İbo Show'a davetli olmak için istediği kıyafet ve takıları, bir torba içinde İbrahim Tatlıses'e iletilmesi için görevlilere verdi id  

Üst Alt