Son Konu

Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen'den şok sözler!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen'den şok sözler! oya germen oya germen, ayşe özyılmazel, twitter msjı, haberleri burada arkadaşlar 1548656249 1548656249 ayseozyilmazelinannesioyagermendensoksozler5c4e9e7e0c01eayseozyilmazelinannesioyagermendensoksozler5c4e9e7e0c01e ayseozyilmazelinannesioyagermendensoksozler5c4e9e7e0c01e Olay evliliğin gelini Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen, Twitter sayfasında, herkesi şok edecek bir msj düştü Melek'lerim Bodrum derhal sıora bana mı geldidiyen Oya Germen'in haberiyle iszleri başbaşa bırakıyoruz OYA Germen, eski kocası Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel'in eşleriyle Bodrum'da evlenmeleri üzerine Twitter'daki sayfasına Hayatımın en önemli olaylarının başlangıcını hep Bodrum'da veya Bodrum sonrası yaşadımyazmıştı Germen, dün de Twitter'ından Bodrum'a seslendi, mesajlarıyla 'aşk' sinyalleri verdi: Bodrum! Sıra bana mı geldiayseozyilmazelinannesioyagermendensoksozler5c4e9e7e1467aalt Benim hayatımı da değiştirmeye kararlı mısın! Ahh Bodrumm! Şurada, ağırbaşlı, tek başıma, yüzmegüneşkitap üçgeni aralarında dinlenirken niçin beni bakımlı bırakmıyorsun? Yaşam benzer gökteki gibi, uçuyor hatıralar Beni aynı eskisi gibi deli sanıyorlar! Ne eyvah fakat çerçeve yok fotoğraf arıyorum Bu sefer  

Üst Alt