Son Konu

Masumlar Apartmanı 34. bölüm fragmanı! 'İnsan doğar, kalbi sakatlanır ve ölür'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
masumlar_apartmani_34_bolum_fragmani_insan_dogar_kalbi_sakatlanir_ve_olur_1621276957_7819.jpg

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Günahsızlar Apartmanı hakkında, projenin sahibi Prof. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'ndan seyirciyi şoke eden bir itiraf geldi. İşte diziyle ilgili son gelişmeler, 34. kısım fragmanı ve Gülseren Budayıcıoğlu'nun yaptığı şaşırtan açıklama.

Günahsızlar Apartmanı'nın son kısmında yaşananlar, seyirciyi bir sefer daha ekrana kilitledi. Han, İnci'nin radyoda çalıştığı iş arkadaşlarını sorun etmeye başladı. Sadece Gülben'in daha fazla üzülmemesi için Esad'dan uzaklaştırmaya çalışması ise işe yaramadı. Esat, Gülben'e karşı hislerini muhakkak eden bir adım attı ve o'na arkadaşlık teklif etti. Anıl ise hem Esat'a vurdu hem de Safiye'nin, Naci'nin yazmış olduğu mektuba ulaşmasını sağladı. Dizinin yeni kısım fragmanı da yayınlandı.

Anıl Esat'a vurmanın cezasını çekerken, Gülben'e kurduğu 'İnsan doğar, kalbi sakatlanır ve ölür.' kelamıyla seyirciyi derinden üzüyor. Esat'ın durumuna dayanamayan Gülben hudut krizi geçirirken, Safiye ise Naci'yi gizli tutulduğu kazan dairesinden kurtarır. Han ise artık İnci'yi kaybetmemenin sıkıntısındadır. İşte Günahsızlar Apartmanı 34. kısım fragmanı!

Dizide öykü bu biçimde ilerlerken proje sahibi Prof. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'ndan şaşırtan bir açıklama geldi. Budayıcıoğlu, 'Hastalarımın hayatını ifşa edecek halim yok! Bu mümkün değil, mesleğime ihanet etmiyorum. Ben kıssanın yalnızca özünü alır, onu diğer dünyalarda yaşatırım. Aslında kahramanların; isim, aile, kent, meslek, her şeyi kitaplarımda değişir. Yani o şahsa ilişkin, onun tanınabilecek hiçbir özelliğini oraya koymam.

Gerçek aile 'Masumlar Apartmanı'nda olduğundan çok daha abartılı. O kadarını beşerler kaldıramaz diye ben kitapta da olabildiği kadar azalttım. Gerçek öyküler, benim kitaplarımınkinden çok daha abartılı. Hatta bazen bunu yazsam beşerler inanmaz ki diye düşünüyorum.' dedi.

EZMİ MOLA 8 YIL SONRA SETLERDE

Oyuncu Ezgi Mola, 8 yıllık ortanın akabinde dizi setlerine geri döndü. Canlandırdığı Safiye karakteri hakkında konuşan Mola, 'Keşke o yüklerden kurtarabilsem seni.' dedi. Mola şayet bir gün görecek olsa 'seni anlıyorum.' deyip sarılmak istediğini söyledi.

TRT ekranlarında yesyeni bir dizi başlıyor. Son olarak Mucize Hekim dizisinde rol alan ödüllü tiyatrocu Merve Dizdar, yakın vakitte diziden ayrılmıştı. Dizdar'ın yeni adresi Günahsızlar Apartmanı oldu. Diziyi, tıpkı vakitte oyunculuk da yapan ödüllü direktör Davet Lostuvalı yönetecek. Müellifliği ise Deniz Madanoğlu yapıyor.

Dizinin direktörü Davet Lostuvalı, dizi hakkında birinci defa konuştu. Anadolu Ajansı'na açıklamalarda bulunan usta göz, 'Televizyonda ekran karşısındaki beşerler, izlerken nasıl kendilerinden bir şeyler buluyorsa, biz de sahneleri çekerken hususa çok çok ağırlaşıyoruz. Sahiden ağladığımız anlar oldu. Zira bu kıssaya, yaşanmışlığa, insanların nitekim bu acıyı çekmiş olmasına inanıyoruz. Her manada, bu dizi bizim için çok değerli. En büyük bahtımız Deniz Madanoğlu'nun kalemi ve oyuncularımızın esnekliği. Bu işi, bu inanmışlıkla sahiplenmeleri çok değerli. Çok teşekkür ederiz ki hepimizi reytinglerle değil, duygusal olarak memnun eden bir sonuç ortaya çıktı.' tabirlerini kullandı.

GÜNAHSIZLAR APARTMANI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Müellif Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi romanından uyarlanan dizide, çok pak olmak uğruna etraflarını ve ömürlerini bir çöpe dönüştüren kız kardeşlerin öyküsü anlatılır.

Muhafazacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci, geçirdiği bir kaza sonrasında değişik bir hayat yaşamaya başlayacaktır. Bu kazada İnci'yi, Han ve o'nun sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Takıntıları olan ablaları Safiye ve Gülben, kardeşlerini kaybetmekten çok korkmaktadırlar. İnci ve Han'ın en büyük düşmanları bu iki abla olacaktır.

PAKLAR APARTMANI OYUNCULARI

Ezgi Mola

Merve Dizdar

Farah Zeynep Abdullah

Birkan Sokullu

Metin Coşkun

Esra Ruşan

Atilla Şendil

Alper Saldıran

Gizem Katmer

Uğur Uzunel

Buyruk Özden

GÜNAHSIZLAR APARTMANI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Birinci kısmıyla büyük bir beğeni yakalayan dizi, İstanbul'un Beyoğlu ve Balat ilçelerinde çekiliyor.

Üst Alt