Son Konu

HappyMod nedir? Android'ciler neden bu uygulamaya akın ediyor?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
happymod-nedir-B4G3_cover.jpg

Google'ın işletim sistemi Android, açık kaynaklı olması ile resmi mağaza olan Play Store dışında APK. olarak uygulama yüklemeye imkan tanıyor. Bu sayede Android telefonlara farklı uygulamaları yüklemek mümkün. Bu uygulamalar ortasında son vakitte HappyMod yükselişe geçti. Android'cileri istek ettiği HappyMod uygulaması bakalım ne işe yarıyor?

HappyMod nedir?

Yalnızca Android telefonlara yüklenebilen bu uygulama aslında bir hile uygulaması diyebiliriz. Bildiğiniz üzere birtakım oyunlara 3. taraf geliştiriciler modlar ve hileler yapabiliyor. İşte HappyMod da tam bu noktada devreye giriyor. Bu uygulama sayesinde tek tıklama ile ilgili oyunun hilesi yahut modu varsa direkt indirip yükleyebiliyorsunuz.

HappyMod özünde oyunculara modlar sunan küme kaynaklı bir mod ağıdır. Bu ağ uygulamasında, oyuncular cümbüş modlarını indirebilir, test edebilir ve en yeterli modları seçebilir. Ayrıyeten modların yanında hileler de bu uygulamada yer alıyor.

happymod-Dnlg.jpg

Hile ve mod içerdiği için Play Store'a kabul edilmeyen uygulamayı APK. olarak yükleyebiliyorsunuz. Bu uygulamayı yükledikten sonra dayanaklı oyunlara modlar yükleyebiliyorsunuz. Yaklaşık olarak 10 MB büyüklüğünde olan bu uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Pekala uygulamayı nasıl yükleyeceksiniz?

HappyMod nasıl yüklenir?

1. Adım: Android aygıtınızda Ayarlar Uygulamanızı açın.

2. Adım: Güvenlik'e gidin ve Bilinmeyen Kaynaklara Müsaade Ver seçeneğini aktifleştirin.

3 Adım: HappyMod APK. belgesini aygıtınıza indirin.

4. Adım: Bir güvenlik uyarısı görünecektir; bunu dikkate almayın ve Tamam'a dokunun.

5. Adım: Aygıtınızda İndirilenler klasörünü açın ve APK evrakına iki sefer dokunun.

6. Adım: Heyetim başlayacak ve tamamlandığında ana ekranınızda HappyMod simgesini göreceksiniz.

Üstteki süreçleri uyguladıktan sonra uygulamayı açıp dayanaklı oyunlara modlar indirebilirsiniz. Fakat online tabanlı oyunlarda mod bir nevi hile kullanmanın ban sebebi olduğunu belirtelim. Bu yüzden online tabanlı oyunlar hile yapmamanızı öneriyoruz. Aksi durumda hesabınız kapatılabilir.

Üst Alt