Son Konu

Ünlü Trader İddialı: Yüzde 30.000 Artan Altcoin, İnanılmaz Geliyor!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Cryptocurrency-Fraud-and-the-SEC-Whistleblower-Program.jpg

Kripto etkileyicisi Ben Armstrong, piyasada gözden kaçırılan ve güçlü potansiyele sahip olduğunu söylediği bir altcoin projesini açıklıyor. Analistin dikkat çektiği Ecomi (OMI), bir yılda yaklaşık %30.000 arttı.

Ben Armstrong: Ecomi (OMI) güçlü potansiyele sahip bir altcoin!

Yeni bir videoda Ben Armstrong, dijital ve gerçek dünya öğelerinde temelde sahiplik sertifikaları sağlamak için kripto teknolojisini kullanan, benzersiz varlıklar olan NFT’lere olan talep artışıyla son derece büyüyeceğine inandığı bir altcoin projesini açıklıyor. Ben Armstrong Ecomi’ye (OMI) dikkat çekiyor.
dollar-flying-concept-business.jpg
OMI, Warner Bros., Capcom ve DC gibi bazı büyük markalarla etkileyici ortaklıklar kuran NFT koleksiyon platformu VeVe’nin yerel tokenidir. Ben Armstrong, Ecomi‘nin küresel lisanslama başkanı Alfred R. Kahn’ın, imrenilen dijital ürün haklarını elde edebilen bir lisanslama endüstrisi devi olduğunu belirtiyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kahn’ın mülkleri, 25 milyar dolardan fazla perakende gelirinden sorumludur. Kahn, 1991’den 2011’e kadar 4Kids Entertainment’ın kurucu başkanı ve CEO’suydu. Bir endüstri lideri ve lisanslama devi olarak tanınıyor. Şirketi 4kids Entertainment; Pokemon, YuGiOh, Teenage Mutant Ninja Turtles, Cabbage Patch Kids ve tabii ki Polly Pockets gibi en büyük isimlerden bazılarının sorumlusuydu. 

Ben Armstrong: Bir yılda yaklaşık %30.000 artan OMI daha fazlasını yapabilir!

Kahn ayrıca Nintendo, Mario Bros, Zelda, Donkey Kong, James Bond ve World Wrestling Federation’un markalaşmasına ve lisanslanmasına yardımcı oldu. Ben Armstrong, Ecomi’nin henüz bu markalarla resmi bir ortaklık ilan etmemiş olmasına rağmen, Kahn’ın lisanslamadan sorumlu olması nedeniyle muhtemel olduğunu söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yani bu markalardan sadece bazıları NFT çılgınlığına katılırsa, Ecomi ve VeVe uygulaması başarılı olacak. Ecomi, Enjin’in (ENJ) oyun sahnesine sahip olmasına benzer şekilde önde gelen marka NFT alanını köşeye sıkıştırmış görünüyor… NFT’ler bir sonraki büyük trend ve koleksiyon endüstrisini yeniden şekillendiren dünyayı fırtına ile alacak ve tüm bu bağlantılar ve ortaklarla, Ecomi bunun başında olacak.  Alfred Kahn şunu söylüyor: “Blockchain teknolojisinin büyüklüğü, lisanslı markalara dijital IP’lerini satmaları ve korumaları için başka bir platform sağlayarak koleksiyon endüstrisini bozacak. Ecomi bu alanda standardı belirleyecek.”
1_fVM79n9-2msT4dNFiUjJSA.jpeg
OMI şu anda 0,008 dolar civarında işlem görüyor ve 1,4 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. CoinGecko’ya göre altcoin fiyatı, bir yılda yaklaşık %30.000 arttı.

Üst Alt