Son Konu

gizli noya hattımı kapatmak istiyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
gizlinoya ac yazıp 7048 e gnderiyorum hergün fakat bana hatlı operasyon diyo ben hatlı kullanıyoprum yardımcı olun sağolun

Cevap: kuytu noya hattımı kapatmak istiyorum

Avea aboneleri:
Avea aboneleri hatlarını bakımlı numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları tatmin edici Servisi iptal etmek ve gizli göstermelik gelen aramaları kabul etmek için #253#ü tuşlayıp arama tuşuna basmanız tatmin edici oluyor Bu işlemler sadece bir kereye kasten yapılıyor Her arama için daima koymak gerekmiyor Bu işlemi isterseniz Avea Web İşlemleri menüsünden de yapabilirsiniz

Turkcell aboneleri:
Turkcell aboneleri hatlarını dar numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları yeterli Servisi iptal etmek ve kuytu numaradan gelen aramaları kabul etmek için #253#ü tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli oluyor Bu işlemler sadece bir kereye bilerek yapılıyor Her arama için her zaman koymak gerekmiyor Bu işlemi isterseniz Turkcell Online Işlem Merkezinden de yapabilirsiniz

Vodafone aboneleri:
Vodafone aboneleri hatlarını sıcacık numaraya kapatmak için cep telefonlarının mesaj kısmına My Vodafone şifrelerini yazıp bir aylaklık bıraktıktan daha sonra GIZLI AC yazarak 7048e göndermeniz yeterli Servisi kapatmak için ise şifrenizi yazıp başıboşluk bıraktıktan daha sonra SICACIK KAPAT yazarak 7048e göndermeniz gerekiyor İsterseniz bu işlemi My Vodafonedan da yapabilirsiniz *

Üst Alt