Son Konu

Hafıza vermenizi istiyorum..Yardım Lütfen!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaslar başta merhaba lise3 teyim bağlı sınıfta çok hoş bir kız var gayette hoşuma gidiyorkızla bir türlü konuşamıyorum çünkü arkadaslarımda o kızı beğeniyor ve cümbür cemaat benden bi atak bekliyor tümü kızın beni terslemesini istiyor gülüp eğleniyorlar pek olunca anlıcağınız gözleri üzerimde olduğundan kızla bir türlü muhabbeti kuramıyorumİlk başlarda kızın dikkatini çektiğime eminim de işte böylede muhabbet kurmayınca abuk subuk sapan bir cool modunda buldum kendimiSana bakmaz o kız filan da diyolar böyle olunca dahada hırslanıyorum kim bana bakmazmış lan diyeSizdende zihin istiyecektim nasıl başlamalıyım diye birde sizin fikrinizi almak istedim ee nede olsa zihin akıldan üstündürKızdan da bahsediyim azıcık recep ivediğin tabiriyle fok balığı gibi konusan bir kız fakat aydın birde duyduğuma göre başlıca üniversitelilerle ilişki yaşıyormuşAnlıcağınız herkesin gözü üzerimde olunca kıza dar davranamıyorum bu yüzden pot kırmamak içinde hiç muhattap olmuyorumalttan alttanda bakıyo bana onunda farkındayımşimdiden teşekkürler

Üst Alt