Son Konu

Nuri Alço'dan örnek davranış! Hepimiz engelli...

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
nuri_alcodan_ornek_davranis_1636525524_6691.jpg

Yeşilçam'ın usta oyuncularından biri olan Nuri Alço engelli vatandaşlar için verdiği iletiyle takdir topladı. Alço, "Hayatı engelliler için kolaylaştıran tüm uygulamaları elimden geldiğince destekliyorum. " tabirlerini kullandı.

Sinemalarda berbat adamı oynayan ve oyunculuk performansıyla çok sevilen oyuncu Nuri Alço,  TÜYAP'ta gerçekleştirilen aktifliğe katıldı. Reklam yüzü olduğu BKS firmasının standı önünde tekerlekli sandalye üzerinde görüntülen Alço, "Hepimiz yarının engelli adayıyız" diyerek toplumsal sorumluluk ve hassaslık iletisi verdi.

nuri alçodan engelliler

Alço, "Engelli vatandaşlarımız esasen hayatın her alanında çeşitli zorluklarla karşılaşıyorlar ve bizden çok daha fazla efor sarf etmeleri gerekiyor. Hayatı engelliler için kolaylaştıran tüm uygulamaları elimden geldiğince destekliyorum. Fuarda engelli vatandaşlarımız için sergilenen birtakım yenilikçi eserleri inceledim mesela 'Eşiksiz Cam Balkon Sistemi' ismi verilen sistemi şahsen tekerlekli sandalye kullanarak test ettim, hiç pürüzle müsabakadan rahatlıkla kapalı alanlara girip çıkılabiliyor çok başarılı" diye konuştu.

Daha sonra Alço, fuara katılan hayranlarıyla fotoğraf çektirdi.

Üst Alt