Son Konu

Ceyda Düvenci Bülent Şakrak ile evlilik yıl dönümünü kutladı! '7 yıl önce bugüne bin şükür'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ceyda_duvenci_bulent_sakrak_ile_evlilik_yil_donumunu_kutladi_7_yil_once_bugune_bin_sukur_1639988710_3045.jpg

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, kendisi üzere oyuncu olan eşi Bülent Şakrak ile fotoğraflarını toplumsal medya hesabından paylaşarak 7'inci yıl dönümlerini kutladı.

"Binbir Gece", "Maral", "Babam ve Ailesi" ve "Umutsuz Konut Kadınları" üzere pek çok başarılı üretimle isminden kelam ettiren oyuncu Ceyda Düvenci, toplumsal medya hesabını etkin bir formda kullanan ünlüler ortasında yer alıyor. 

2015 yılında "Aşkın Kanunu" dizisinin setinde Bülent Şakrak ile tanışarak evlilik kararı alan Ceyda Düvenci, evliliğinin 7.yılında toplumsal medya hesabından paylaşımda bulundu. Instagram hesabından eşiyle eski bir fotoğrafını paylaşan Düvenci, gönderisinde şu sözleri kullandı:

"Beni fark edip, bize inanıp, beni inandırdığın ve el ele tutuştuğumuz 7 yıl evvel bugüne bin şükür… inişlerimize, çıkışlarımıza, anlaşmazlıklarımıza, farklılıklarımıza, kavgalarımıza, sabrımıza, sabırsızlıklarımıza ve dünyamızı bayrama çeviren her gün katlanarak büyüyen aşkımıza, tutkumuza, saygımıza, sevgimize, kurduğumuz keyifli yuvamıza, evlatlarımıza, az-öz dostlarımıza bin şükür sevgilim… seninle son nefese olacağımızı bilmek çok güzel… ben bu hayatta en çok seni sevdim… yeterli ki…"

Üst Alt