Son Konu

Çiğdem kanseri yendi Haluk Levent sözünü tutup çiftetelli oynadı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
cigdem_kanseri_yendi_haluk_levent_sozunu_tutup_ciftetelli_oynadi_1576228100_5329.jpg

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde 33 yaşındaki Çiğdem Arık, 4'üncü evredeki meme kanserini, uygulanan tedavi ve eşinin desteğiyle 1 yılda yendi. Duyarlı şarkıcı Haluk Levent, aile ile birlikte çifte telli oynayarak sözünde durdu.

Anadolu Rock Müziği'nin güçlü seslerinden Haluk Levent'in meme kanseri hastalığı boyunca kendisine maddi ve manevi destek verdiğini belirten Çiğdem Arık, sağlığına kavuşur kavuşmaz çifte telli oynayacağı sözünü veren şarkıcı Haluk Levent'in Arık'ın evine giderek çifte telli oynadığını söyledi.

NxJuC_1576228112_3252.jpg

Kansere yakalandığını öğrenince çok ağladığını söyleyen Arık,"İnsan, kanser olduğunu kendine yediremiyor. Çok zor bir durum. Eşimi ve kızımı düşündüm. Güçlü olmak zorundaydım. Hastanede doktorların benim için 'Yapacak bir şey yok', 'Masada kalırsın' dediklerini bile duydum. Ama yılmadım, kanseri yeneceğime dair hep umutla yaşadım. Denizli'deki 6 aylık tedavi hiçbir işe yaramadı. İstanbul'da yapılan tedavi de ise kanser kitlesi küçülünce ameliyat şansı doğdu. Bana daha önce 'Ölürsün' diyorlardı. İnatla yaşamaya devam ettim. Kızımın annesiz kalmasına göz yumamazdım. Doktorlar ameliyatın zor olacağını, mememin birinin alınacağını söylediler, Hiçbiri umurumda olmadı. 7 saat sonra gözümü açtığımda çok huzurluydum. Büyük ağrılara bile katlandım. Vücudumdaki kesik izlerini çiçek gibi düşündüm. İnsanlar kanserden korkmasınlar, geç kalmaktan korksunlar. Hastalığım boyunca eşim yanımdan hiç ayrılmadı, onun desteği, verdiği moralle kanseri yendim" şeklinde duygularını dile getirdi.

HALUK LEVENT'İN AHBAP PLATFORMU NASIL BAŞLADI?

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, doğum günü için hayranlarından Anadolu Halk ve Barış Platformu için destek talebinde bulunmuştu.

FcJC2_1543307440_1195.jpg

Haluk Levent öncülüğünü yaptığı kurum Anadolu Halk ve Barış Platformu için hayranlarına Twitter hesabından hayranlarına çağrıda bulundu.

4x7yN_1543307580_4987.jpg

Doğum günü olduğunu takipçilerine duyuran Haluk Levent, AHBAP kurumunun hesap numarasını yazarak sevenleri ile paylaşmıştı.

Üst Alt