Son Konu

Seviyormu Sevmiyormu? :S

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ben lise ögrencisiym ve hoslandıgım bi kız var sınıftan onu faceye msne falan ekledim ve hoslandıgımı dedim kız birincil mutlu olmuş gibiydi soradan konustuk falan epey cıkmak için tanısmamız lüzumlu dedi birbirimizi tanımıyoruz yeni geldi çünkü kızla böle hoş bi şekilde konusuyoduk bi ara aramzda tartışma cıktı birini kıskandırmak için eski sevgilisinn adını yazı kişsele bna bnu 2 defa yaptı ilknde bşi demedm ama 2de beni engelleyip yaptıgını farkettm ve küstm onla okuldayken yanıma geldi yine o olayı anlattı kıskandırmak falan gibisnden barışalım falan dedi bn ilk basta kabul etmedm lakin gene dayanamadım kabul ettim ve msni actıgı zaman ve ben uzun bi zaman yazmayınca nbr btanm hiç selamlama vermiosunfalan diyo ara sıra nbr hayatım diye yemege giderkendeben yemege gidiorm yawrudiyodu bu zmnlar iyidi dün bunu sewen birisi daha varmış buda onu bzm kata cıkmasını bekliomuş cocuk bunun ark sewiomuş buda kendisini sewio diye onu katta bkliodu hatta hala yukarı cıkmadı ya falan yapıo ama bazende bna haytm falan diyo bgn farkettmki bni ve 2 tane dha ark faceden ve msnden slmiş ve kişiseline askımm sni ck sewiorum diye yazdı acaba bu kız sewiomu sewmiomu?

Üst Alt