Son Konu

Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer isyan etti! 'Bu fotoğraf hiç unutulmayacak mı?'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
mahmut_tuncerin_kizi_gizem_tuncer_isyan_etti_bu_fotograf_hic_unutulmayacak_mi_1641113503_4444.jpg

Geçen yıl yumurta diyetiyle bir ayda 10 kilo veren türkücü Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer, kilolu olduğu devirde çekilen bir fotoğrafının kullanılmasına isyan etti.

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer, geçtiğimiz günlerde TV8 ekranlarında yayınlanan "Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa" programına konuk oldu. Bir periyot 90 kilo olan Tuncer, "40 kilo verdim, 90 kilodan 50'ye düştüm. Şeyda Coşkun ile çalıştım. Duygusal yiyiciydim. Eza yaşadığımda ne varsa yiyordum. Buzdolabıyla sosyalleşiyordum. Restoranda tıka basa yiyordum, öbür şeyler yiyebilmek için kusuyordum, yine sipariş veriyordum. Babam çok üzülüyordu" sözlerini kullandı.

"BU FOTOĞRAF HİÇ UNUTULMAYACAK MI?"

Özel hayatına ait samimi açıklamalarda bulunan Gizem Tuncer, kilolu olduğu periyot çekilen bir fotoğrafının ekrana verildiğini görünce öfkeden meczuba döndü. Fotoğrafın çekildiği günden bahseden ünlü isim, "Bu fotoğraf hiç unutulmayacak mı? Bunu daima gösterirseniz sevgilim olmaz. Fotoğrafta Kıbrıs'taydık, o gün tüm masayı yedim" formunda konuştu.

Üst Alt