Son Konu

Olduğu gibi yere kapaklanmıştı! Burak Sergen alkollü olduğu iddialarına ateş püskürdü

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oldugu_gibi_yere_kapaklanmisti_burak_sergen_alkollu_oldugu_iddialarina_ates_puskurdu_1640160310_5977.jpg

Geçtiğimiz günlerde alkolün tesiriyle yere düştüğü tez edilen Burak Sergen, "Söylemezsem Olmaz" programına bağlanarak hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü. Ünlü isim hastalığın izlerini taşıdığını vurgulayarak Bilal Özcan'a "Yerlerde sürünmüyorum! Beni alkollü nerede gördünüz?" diyerek isyan etti.

Sadakatsiz dizisinin yıldız oyuncusu Burak Sergen, geçtiğimiz günlerde alkollü olduğu tezleriyle kameralara yansımıştı. Yere yığılan ve yürümekte zorluk çeken ünlü oyuncu için basında "alkolü fazla kaçırdı" formunda haberler yer aldı. Çok konuşulan imgeleri hakkında sessizliğini bozan Sergen, "Söylemezsem Olmaz" programına telefonla bağlanarak açıklamalarda bulundu.

Sergen hastalığın izlerini hala taşıdığını tabir ederek Bilal Özcan'a "Mekandan çıktıktan sonra çok bir yağmur yağıyor ve benim konutumun önü yokuş. Kovid devam ediyor. 6 nisan'da hastaneye yattım fakat ağustos'un başında yürüyebildim. 15 günlük entübe sırasında 32 kilo verdim. Hala görüyorsunuz uzun konuştuğum vakit da nefes nefese kalıyorum." diyerek isyan etti.

"BENİ NERDE ALKOLLÜ GÖRMÜŞ!"

Ünlü oyuncu açıklamalarının devamında şu sözleri kullandı:

"O gece de çok yağmur yağdığı için ayağım kaydı. Merdivenlerde yatan kedi ve köpekler var onlara basmamak için üzerinden atladım, ayağım kaydı. Aman dedim Burak artık düşersin bu sefer de başını yararsın. Biraz oturdum, o sırada sizin muhabirleriniz gelince çabucak birebir formda kalktım. Yerlerde sürünmüyorum. Ayakta fazla duramıyorum. Makul bir adım attıktan sonra oturmak zorunda kalıyorum. Zira merdivenler ve yokuş beni çok zorluyor. Bilal Bey'in dediği üzere yerlerde sürünmüyorum. Beni alkollü nerede görmüş merak ediyorum? Bilal Beyefendi siz öbür tarafa gidip geldiniz mi?"

Üst Alt