Son Konu

Evvelden istediği bir şeyi bir zamandan sonra istememesi...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Mesela uzakta yerlerdesiniz ve siz onun yanına gidiyorsunuz o size diyorki brlikte fotoğraf çekinelim Hazır çekiniriz lakin sonradan çekinelim neden, çünkü : bu anın tadını çıkaralım birbirimizi kucaklayarak oturalım yine çekiniriz diyorsunuz ve onunla geçirdiğiniz zamanın sonuna geliyorsunuz ayrıldıktan sonra aklınıza geliyor oysa fotoğraf çekinicektik diye lakin o anda birab aklınızdan çıktı gitti Ve muhalif bunu sorun etmeye başlıyor neden çekinmedik diye soru soruyor ve sizde diyorsunuz ama, o anın tadını çıkarırız ve sonradan çekiniriz diye söyledim anlattım ama aklımızdan çıkmış Ama rakip bunu anlamıyor yani sizin çekinmek istemediğinizi, birlikte fotoğraf çekinmemek istediğinizi düşünüyor ve işte bu konu konuşulduktan daha sonra rakip size diyor oysa yok bundan böyle çekinmeyelim bu konu böyle uzadıkca uzuyor Siz karşısında tarafa ısrarla hayır çekinelim diyorsunuz ama o hayır çekinmeyeceğiz diye cevap veriyor Ayrıca biz çekiniriz diyorsunuz iyi bitmiş sen çekinirsin diyor biz diyorum diyorsunuz o hâlâ sen çekin banada gönderirsin diyor ve bunu pek ısrarınıza rağmen evet dedittiremiyorsunuz O ısrarlı bir şekilde hayır çekinmeyeceğiz demekte devam ediyor bir evet dedittiremezsiniz üstteki söylediğim istememe düşüncesi olmustur Size sonrada söyle oysa, böylece söyledim resim çekinelim diye ama daha sonra diye kaldı şimdide benim aklımdan çıktı gitti diyor Bütün çabalarınıza rağmen evet demez sonradan da size şöyle söyler Sen beni öyle önemsememeye başladın diye bir cevap verir Siz bu durumla karşılaşsaydınız ne yapardınız ? Nasıl davranırdınız, nasıl konuşurdunuz ?

Üst Alt