Son Konu

Sevgilim Aramda Geçenler .. Sonuç : Haber Alamıyorum.. İçeri .

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ilk Kez herkese selamlar sevgilimle 2 yılımızı anlatabildiğim kadarıyla anlatıcam yardımlarınızı bekliyorm
yaşım 18 bu sene l4 e geçtim kız arkadasm l3 e benden 1 yaş ufak
okulda yüzüne bakılır tiplerden biriyim bu kız bndn hoşlanmış 2 sene oluo yan arkdsm gösterdi bnde hoslandım bktm hoş kız güzel kız neyse numarasını fln aldm önerge ettim cıkmaya basladık kız beni avcuna almaya çalıştı defalarca bi soukluk peşinden kosturmaya fln çalıştı sewgli gibi değildik fazla öbür bi kızdı 3 lü bi grupları vardı ben bu kızdan soudum bunu aldım avcumun içine bnm taktiklerle tüm ipler elimdeydi artık ben pek memnun değildim yinede dengede tutmak istiyordum fakat daima bi sorun ailesi vs vs daha sonra kapalı oldugunu öğrendim tmm ddm eyw bn sewiorum senı sorun deıl bunu edip benle 2 yıl içinde bi defa bile bulusmadı ama bana deliler gibi aşıkmış
derken ben bu kıza iice aşık oldum lakin cok aptalca bi hata yaptım kızı 8 10 defa evime getirdim vede ilişkiye girmeye çalıştım cok pismanım oda benı cok sewdiği için hayır diyemedi derken okullar kapandı benı cok sınırlendırcek bişey yaptı bende ayrıldım ama her zaman benı bırakma demıstı emındım geri döncekti okulların kapandıgı gece bnm doum günüm gece bütün 12:00 da msj attı kutladı ve fırsat buldukca yazcam ailem telfnu alcak dedi ve ben daima msj bekledim ondan acaba yazamıyomu fln delı oldum ve en son facebookda kendıne bi hesap açmış yanı bana varmak imkanı var ndn ulaşmıo napmalıyım bilmyrm?

biraz abuk subuk anlatmıs olabilirim çoktan tşkrler içimi dökeyim dedim

Üst Alt