Son Konu

Neden kızlar kendilerini bir şey zannederler ? (Söz Meclisten Dısarı)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ilk Kez merhabaArkadaşlar neden kızlara pozitif layık verince kendilerini bir şey zannederlerAslında kusur bizde değil mi ?Çok değerinde veriyoruz ve kendilerini bir şey zannediyorlarAslında kızına kadar layık belirlemek gerekmez mi ?Yani kendilerini bir halt zannedıyorlarBu konuyu acma amacım kızlara fırsat tanımamakKesınlıkle beni yanlıs anlamayınSöz meclisten dışarıBir kızı çok seversiniz lakin o sizi oyalar ve doğrusu sizi hic sevmezBu konuda cok tecrubem oldu ve bende kızlar gibi yapmaya başlıyacağım ama kızına göreKızdan ayrılırsınız sahiden senı sevmıyorum gıbı seyler soylerlerAma bazı kızlarda delıkanlıdırİnsanı hic oyalamazlarSeviyorsa sırık soylerlerNaz yapanların ısı sadece ınsanları oyalamakNaz yapmayı bırakınca ya sıkılırlar ya da cıkarsınız fakat sonradan hemencecik ayrılırsınızAslında kızlar naz yapınca sizde bir şey yapmıcaksınızYani kafanıza takmıcaksınızAma böylece da değilÖnce peşinden koşucaksınız sonradan da Kafanıza takmıcaksınızZaten peşinizden gelmiyorsa sizi sevmiyor demektirDoğru yok mi arkadaşlar ? Ben size kızlarla dalga geçin demiyorum sadece kızına tarafından davranınSeviyorsanız azıcık sabredinOna fırsat vermeyınKızların eline fırsat geçerse kendılerını bır sey zannederlerUzun lafın kısası artı bedel vermeyin

Konuyu lütfn kilitlemeyin

Üst Alt