Son Konu

Kızın bu hareketleri olumlu yöndemi?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Slm arkadaşlar hoşlandığım kıza dostluk öneri edeli 2 ay oldu Aslında ona önerge etmeden önce onunla hiç muhabbetimiz olmamıştı, hiç konuşmamıştık(Dershanede ast sınıfta kendisi) Neyse ona öneri ettim ve bana önünde sınavların olduğunu böyle birşey düşünmediğini söylemişti O gunden sonradan da onunla hiç konuşmadık bana aleyhinde her zaman soğuk davranıyordu yani beni hiç görmüyordu bende onu son zamanlarda bundan böyle dikkate almaz oldum, onun bulunduğu mekanları terk eder oldum o gelince ben gidiyordum hemencecik ama son bir haftada daha önce ben onun sınıfının kapısının önünde gezerken acilen ise o bizim sınıfın kapısının önünde dolaştığını farkediyorum ve dün ise kantinde bir arkadaşımla oturuyorduk kantinde diğer kimse yoktu ve o sırada bir arkadşı ile birlikte kantine geldi ve daha önce hiç konuşmayan bu kız bize arkadaşlar zil çaldıdedi hiç konuşmayan bu kız bunu niye yaptı? çok basit bişi gibi görünüyor ama acaba üstüme alınabilirmiyim bu hareketi ( Bu ara dershanenin de son haftası)

Üst Alt