Son Konu

Yadımcı olabilirmisiniz :D

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sonunda buraya düştümBenimki yalnızca merak Geçen yıl den tanıştığım bir bayan varBu şahış o aralar en yakın arkadaşımın sevgilisiydi neyse bunlar ayrıldı sonraKızla ben mesajlaşmaya başladık özel bişey konuşmuyorduk güncel hayattan filan konuşuyordukHatta beraber gezerdikBende cesaretimi toplayıp önerge ettim ama hakiki duyguları böylemi yoksa arkadaşımdan yeni ayrıldığı içinmi kabul etmediAma görüşmeye devam ettik benzer tempodaYaz tatili gelince hiç unutmam bir gün gece 11 den sabahtan 5 e kadar mesajlaştık ben takılıyordum seni kim ne yapsın fln diyeSonrada bu başka bir şehire yerleşmek zorunda kaldı 1 2 yolum o şehire düşmüştü aradım buluştuk gezdikGezerken halk müziği bakardı buda derdiki neden gezen 2 kişiyi kız ve erkeği sevgili sanırlar anlamıyorumki diyorduGeçenlerde o şehire yolum düştü yeniden buluştuk konuştuk ve telefonu çaldı bu konuştu yanımda sıkıntılı davrandıKimdi die sordum erkek arkadaşım dedi anladığım kadarıyla ondan büyük biriymiş ve başka bir şehirdeymişŞimdi bu yurttaş bana yeniden sms atıo acaba ne yapmak istiyo ben alıştım gerçi dost olarak görme olayına fakat neden bu dek fazla diğer arkadaşlarımı yok Yardımcı olabilen varmı acabaNe yapmalıyım

Üst Alt