Son Konu

Oyuncu Seda Bakan: Hala koku alamıyorum...

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oyuncu_seda_bakan_hala_koku_alamiyorum_1618555209_928.jpg

6 ay evvel koronavirüse yakalanan Seda Bakan, belirtilerin hala geçmediğini söyledi.

Pandemi periyodunda toplumsal medyada paylaştığı eğlenceli dans görüntüleriyle isminden kelam ettiren oyuncu Seda Bakan, evvelki gün Maslak’ta görüntülendi. Spora gittiğini söyleyen Bakan, muhabirlerle sohbet etti. 6 ay evvel koronavirüse yakalanan oyuncu, hastalığın tesirlerini hala yaşadığını söyledi:

"DOKTORA GİDECEĞİM"

“6 ay geçmesine karşın hala koku alamıyorum. Çok can sıkıcı bir durum. Hekimime başvuracağım artık.”

"ELTİMGİLE BÖREK AÇMAYA GİDERKEN BEN"

35 yaşındaki Seda Bakan, kızı Leyla ile verdiği pozları toplumsal medya hesabından yayınladı. Ünlü oyuncu, gönderisine, "80'ler stayla... Eltimgile börek açmaya giderken ben!" notunu düştü. Bakan'ın 80'ler üslubu çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

"KIZI LEYLA İLE PAYLAŞIM"

2014'te Ali Erel ile dünyaevine giren oyuncu Seda Bakan, 2019 yılında kızı Leyla'yı kucağına almıştı. Geçtiğimiz aylarda koronavirüsü atlatan Bakan, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. 35 yaşındaki Seda Bakan, kızı Leyla ile verdiği pozu toplumsal medya hesabından yayınladı.

Ünlü oyuncunun, "Güneşli günler" notunu düştüğü gönderisi 46 binden fazla beğeni aldı.

KORONAYA YAKANLANMIŞTI!

Koronavirüse yakalanan oyuncu Seda Bakan, sıhhat durumuyla ilgili açıklama yaptı. Mevzuyla ilgili paylaşımda bulunan Bakan, "Biz düzgünüz. Bebişkoyu emzirdiğim için ilaç kullanmadan geçiriyorum bu devri. Bebeğe çok yakın olduğum vakit maske takıyorum. Hoş besleniyoruz. C, D ve çinko içeren bir vitamin kullanıyoruz. Umarım bu biçimde geçer, masraf. Bu ortada gece yatmadan ballı süt uygun geliyor. Herkese sevgiler ve hastalara acil şifalar diliyorum" dedi.

BU TÜRLÜ HABER VERMİŞTİ!

Mucize Doktor'un başrol oyuncularından Seda Bakan, dün toplumsal medya hesabından koronavirüse yakalandığını duyurdu. Bir çocuk annesi Bakan, "Grip dışında kendimi berbat hissetmiyorum" derken herkesi maske takmanın kıymeti konusunda uyardı.

"İNŞALLAH FAZLA ZİYAN GÖRMEDEN ATLATIRIZ"

Durumu hakkında toplumsal medya hesabından açıklama yapan başarılı oyuncu "Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğumuz Covid test sonucum olumlu çıktı. Şu anda grip dışında kendimi berbat hissetmiyorum. Ailemin öteki üyeleri ve bebeğimiz çok düzgün şükürler olsun. İnşallah fazla ziyan görmeden atlatırız. Herkes kendine çok daha fazla dikkat etsin. Tabibimiz 'Tek korunma yolu maske' dedi. Maskelerinizi çıkartmayın" sözlerini kullandı.

Üst Alt