Son Konu

Toygar IşıkLı - Sen Eşittir Ben

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Toygar IşıkLı Sen Eşittir Ben Bu araLar çok sık dinLediğim bi parca sizinLede payLasmak istedimtoygarisiklisenesittirben5c57bcb8e6e05alt 1549253812 1549253812 toygarisiklisenesittirben5c57bcb920916toygarisiklisenesittirben5c57bcb920916 http:img560imageshackusimg5609066toygarisiklisonunda1 Gün karanlıksa etrafın bulanıksa Kaderin sana düşmansa benden çok da öbür değilsin Yağmura saygın sonsuzsa aşka hiç inanmıyorsan Zorla günleri sayıyorsan aynı birey bile olabiliriz Eminim bi gün senle buluşup bişeyler içeceğiz Hatta olur ya eskileri anacağız dertleşeceğiz En sevdiğin şarkı yalansa hayatının filmi hayatsa Bi de hayatın bütünüyle yalansa karşılaşmamız lahza meselesi Hayatının kitabı mutluluksa sardunyaları mırıldanıyorsan Deniz görmeden yaşayamıyorsan sen eşittir ben demektir Gün yol almışsa efkârın omzundaysa Gözyaşın sana düşmansa benden çok da ayrı değilsin Yağmura aşkın sonsuzsa kalbinde saklanıyorsan Zor Kullanarak günleri sayıyorsan aynı hüznü bile duyabiliriz Eminim bi gün senle buluşup bişeyler içeceğiz Hatta olur ya eskileri anacağız dertleşeceğiz En sevdiğin şarkı yalansa hayatının filmi hayatsa Bi de hayatın tümüyle yalansa karşılaşmamız an meselesi Hayatının kitabı mutluluksa sardunyaları mırıldanıyorsan Deniz görmeden yaşayamıyorsan sen eşittir ben demektirtoygarisiklisenesittirben5c57bcba15aa0gifalt :hıms: :hıms: :hıms:toygarisiklisenesittirben5c57bcba86c3dgifalt :asigim: :asigim: :asigim:  

Üst Alt