Son Konu

Nusret'ten çarpıcı açıklamalar: Amerika'ya 9 kez vize başvurusu yaptım beni kabul etmedi

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
nusretten_carpici_aciklamalar_amerikaya_9_kez_vize_basvurusu_yaptim_beni_kabul_etmedi_1591084177_0346.jpg

Tuz dökme hareketiyle fenomen hale gelen Nusret, hayatına dair bilinmeyenleri ilk kez anlattı. Yaşadığı zorluklardan bahseden Nusret, Amerika'nın vize başvurularını kabul etmediğimi söyledi.

Dünyanın büyük şehirlerinde restoran zinciri olan Nusret Günaydın'dan Tuba Kalçık'a konuştu. Hayatına dair bilinmeyenleri anlatan Nusret, koronavirüs sürecini Türkiye'de geçirdi.

B0SXJ_1591084075_1407.jpg

1 Haziran'dan itibaren mekanlarının açılacağını söyleyen Nusret her zaman hijyene önem verdiklerini söyledi.

M9I65_1591084205_1242.jpg

Hayatının zorluklarından bahseden Nusret 15 yıl boyunca başkalarının yanında çalışarak buralara geldiğini belirtti. Amerika'da tutunmanın zor olduğunu söyleyen Nusret o zaman yaşadıklarını şu sözlerle ifade etti:

"Benim 15 sene önce de, 20 sene önce de hedefim vardı. Bugün de hedeflerim ve heyecanım var. Gençlere de buradan söylüyorum, başarı için hedef koymak, güven vermek, çalışmak gerekiyor. Amerika'ya 9 kere vize için başvurduğumda ret yemiştim. Şimdi havalimanında beni CIA, FBI polisi uçağın kapısından alıp, pasaporttan geçiriyor. Yani pes etmemek ve mücadele etmek çok önemli."

NUSRET'İN KARDEŞİ ÖZGÜR BOĞAZ'DA KEBAP ŞOV YAPTI!

Üst Alt