Son Konu

Eski manken Özlem Kaymaz'dan sevindirici haber geldi!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ozlem_kaymaz_hasta_oglu_icin_dua_istedi_1574067275_9779.jpg

Eski Türkiye hoşu Tahassür Kaymaz, Hollanda'da yerküreye getirdiği Nager Sendromu hastası olan oğlunun büyük bir ameliyat olacağı geçtiğimiz günlerde içtimaî medya paylaşımıyla duyurmuştu. Kaymaz, yeniden çevre medya hesabından ameliyatın başarılı geçtiğine yönelik bir paylaşım yaparak hayranlarını sevindirdi.

Kişisel Kaymaz'dan sevindirici haber geldi. Kaymaz, ameliyat olan oğlunun sıhhat durumunun yeterli olduğuna yönelik içtimaî medyadan paylaşımda bulundu. Yıllardrı bu illetle uğraş veren oğlunu bir an olsun yalnız bırakmayan Kaymaz'ın oğlu daha rahat nefes alsın diye çene operasyonu geçirdi. Adım adım tüm ameliyatları hayranlarıyla paylaşan Kaymaz, umut dolu olduğunu da belirtti. 

PNtiW_1574237381_9509.PNG

Doğuştan Nager Sendromu olan oğlu Daniel'in uygunlaşması için dua isteyen Hasret Kaymaz, kavi bir süreçten geçtiklerini söyledi.

jR0ze_1574067288_4668.jpg

16 yaşındaki oğlunun büyük bir ameliyat geçireceğini duyuran Kaymaz, bu durumu duygusal bir mektupla açıkladı. İşte Kaymaz'ın o mektubu: "Canım oğlum, tam 10 yıl aradan sonra yine büyük ameliyatlara başlıyor. O devranlar içtimaî mecra yoktu. Gurbette bir başıma savaştan vazgeçmeden yol almıştım. Artık kendi vatanımda yaşarken onun ve bizim hikayemizi bilen birçok sevenimizle birlikte tekrar bu güçlükle günlere adım atıyoruz. Manevi desteğin bedelini bilen bilir. Şifa, bazen bir satırla ve kelamla ulaşır bize."

Üst Alt