Son Konu

Knight Online Fps Artırma

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Oyun için fps(frame per second) değerimizi artırmak için oyun ayarlarınızı aşağıdaki screenshotlara göre değiştirirseniz verimli sonuçlar alacağınızı düşünüyorum

Resolution değeri, ekran büyüklüğü ile alakalıdır Benimki widescreen olduğu için 1366x768
Visibility range ise en çok etkileyen faktörlerden biridir, çünkü oyun içinde ne kadar fazla alanı göreceğinizi belirler Doğal olarak en sola kaydırmak, fpsmizi artıracaktır Exp kasarken, vs yaparken veya pazar kurduğumuzda bilgisayarın kasmaması için en solda tutmakta fayda var Fakat pk alanlarında daha fazla görüş alanına ihtiyaç duyulabilir, bundan dolayı oyun içinden visibility range nasıl artırılır onu da alttaki ssde göstereceğim

Burdaki Adjust Focus Distance kısmı visibility range ile aynı işlevi görüyor Oyun içindeyken de ayarlayabilirsiniz Use weapon effects(silah efektlerini gösterir) hariç hepsini kapatmanızı öneriyorum Benim gibi fps sıkıntısı yaşayanların ise onu da kapatmaları faydalarına olacaktır Bu ss de moradonda olmamdan ötürü fps değerim 37 civarında, oyunu rahat oynamanız için en az 60 fps yi görmeniz gerekir
En alttaki ss çok önemli değil, fakat FX Camera Vibrationı kapatmanız sizin için yeterli olacaktır Bu magelerden nova yediğinizde ekranın sallanma efektini kapatır
Son olarak ekran kartınızın driverlarını güncel tutmanızı ve ayarlar kısmından kalite yerine performansı seçmenizi öneriyorum

Üst Alt