Son Konu

Hayat bir cinayet olsa gerek..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Su an sarhosumBu hic biseyi degistirmezHislerim ayni ama daha cesurum, sarhos oldugum tekrar tekrar ki gibi
Ola Ki sikilganlik olur ya maymun istahlilik ola ki de kustahlikBu da hicbiseyi degistirmiyoO su an nisanli yalnızca 4 ay gecmisti onu terkettigim zamandan ve su lahza O nisanliOla Ki mutluUmarm mutludurCunku biliyorumki hicbir zaman onun hakettigi bi insan olamayacaktim belki de o beni hic yargı etmiyodurKim bilirOndan sonra asik olabilir miydim ? Olurdum niye olmayaydim, oldum daNe olduYalanTerket terket nereye kadardi, iste buraya kadar !
Hic hissetmedigim duygular icimi kaplarken, bir gun oncesinden 6 saatlik bi telefon konusmasidan daha sonra artik durmu 'ciddi' lestirmek cabasindayken (kendi salak kelimelerimle) sirf askin ve karakterimin verdigi cumlelerle acilmaya calisirkenSen boyle ben boyleOLMAZarkadas kalalimNe süre kalindi amaBir iki selamlama sabah, ondan daha sonra karanliktaki nefret edilen şey ve sessizlikHic bir zaman arkadas kalinamazdiArkadas kalmak, arkadasa hissettigin duygularla sevdicegine hissettigin duygular bir olur mu hicOlmadi, olmasi da beklenemezdi
Ne oldu peki sonradanEvlenecegim kizi buldum derken terkettigiminsan, universitede ayni sinifta okuyoruz, nisanlisiyla derslere girmeye baslamasin mi haha, benim icin apayri bi mizah konusu sevgili! arkadaslarim tarafindan sagolsunlar bu durumu ardına kadar degerlendirdiler, ben de hep sakayla karsilik verdim lakin ne dek samimi olarak onu allah bilir
Eee nooolucakti peki, kalbim taslara mi donseydiOla Ki de donmeliydiFakat donmediArkadaslarim tarafindan sana bu yakismaz falan filan denilen insana asik oldum mu olmadim mi bilmiyorum fakat gercekten hoslandimKlasiktir ya bir iki en kaba tabirle ' kesersin' falan o da işlenmiş, fakat hep bir aksaklık oldu ya benim ya onun acisindan bi turlu konusamadimVeee iste mukemmel son!!! Surekli beraber gordugum en yakin arkadasiyla, el eleleGercekten şahane !!!
Lakin neden bakarsin niçin o fidan gibi gozlerinle hala suzersin, neden bu hareketler Allahim ya ben moronum veya bu kizlari hicbir süre anlayamycamve tahmin ettigim kadariyla her kisilikte huzura ulasmamis maneviyatin verdigi aciyla, bedensel olanaklarin sinirsizligi icinde yokolup gitmek, baki keder ve kim oldugumun niçin yasadigimin bilinmezligi icinde, ona buna yalan gulucukler atarak daha ne değin yasanablirdi fakat nereye değin ?
Filmler bile gercek olaylardan esinlerek yapilmaya baslamisti ama, ben hicbir sekilde gercek olmayan gerçek dışı fakat sayisiz arkadas hatta dostum dedigim insanla, yapayalniz yasiyordumHayat en ince ayrıntısına kadar yalan, bir film gibi, bahşedilen rolleri yerine getirmek uzerine bi sekilde gonderilen bi boyuttu sadecePeki ne yapilmaliydi ? Filmi bitirmekten baskaola ki de film artik gercekten bitmeliydiYonetmenine bile kabak tadi geldigi dusunulunce

Üst Alt