Son Konu

Kız Ne Yapmaya Çalışıyor (Geri Döner Mı?)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba Arkadaşlar birazcık uzun olacak ama okuyan, takviye etmeye çalışan herkesten Allah razı olsun çoktan cok saolsunlar
Arkadaşlar benim yaklaşık 15 ay öncesine değin aralıksız 2 aylık bir ilişkim vardı kızla aynı sınıftaydık bulusuyoduk görüşüyorduk güzel gidiyordu her şey sonradan kız birden ayrılalım dedi nedeni ise ailesine karşısında kendisini suçlu görmesi imiş daha sonra ben biraz peşine düştüm yapma etme felan kız bi ara bilmiyom dedi fakat sonra olmaz senle süre vermek güzeldi yolun açık olsun buraya kadarmış gibisinden bı veda konuşması yaptı gitti 15 16 gün mesajlasmadik sınıfta hiç bir şekilde iletişimin olmadı daha sonra yeni yıl gecesi yeni yılın kutlu olsun diye mesaj atmıştı ben de sınırlı halime denk geldim biraz sert konuştum fakat ilişkiden hiç bahsetmedim sonradan bayağı bir şekilde az bı vakit daha mesajlastik ve baştan 15 gün civarında bı sure mesajlasmadik daha sonra 4 gün önce kızın arkadaşı ve benim kankam dışarı cikacaklardi kafeye beni de çağırdılar ben kızın gideceğini varsayım ettiğim için gitmek istemedim daha sonra kızın arkadaşı epey ısrar etti gittim oturdum kız özür diledi cok abuk subuk bişey demişim felan dedi seni unutamadım dedi affedecekmisin dedi bilmiyorum eğer 2 gün daha sonra yeniden uzuleceksen olmasın ama kendine güveniyorsan olur dedim daha sonra kız ve arkadaşını bı yere değin bıraktık kız düşünecek misin dedi evet dedim bana haber ver dedi hazır dedim dün mesaj attim eğer hala istiyorsan affettim diye kız bi baktım ben seni her tarafta üzmek istemiyorum en iyisi böyle kalalım dedi kafeye de arkadaşı rica ettiği için gelmiş fakat benle konusmak da istemiş sonra ben hazırlıklıyim eğer istiyorsan olabilir şuan da zaten cok mutlu degilim dedim kız ben seni her tarafta üzmek istemiyorum zaten bende mutlu değilim fakat işte böylece ya felan dedi sen bilirsin dedim derhal arkadaşlar bütün iyi oluyorum anılarımız aklıma geliyor buluştuğumuz yerler konusmalarimiz vs hiç kimseye ona baktığım gibi bakmamistim bundan daha sonra da hayatıma diğer bir kızın girebileceğini sanmıyorum çünkü bu ilk iliskimdi bir daha olur mu bilmiyorum benimle kim birlikte edinmek ister ki diye soruyorum kendime zordayım arkadaşlar geri döner mı sizce ben ne yapmalıyım

Üst Alt