Son Konu

Birincil görüşte aşık olmak!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlarben düşük çaplı bir anadolu lisesinde okuyorum10sınıfımSiyaset ile fazla ilgeniyorumAşırı derecede sol bir görüşüm varHep lisede aşk mı olur lisede derken sevgili yerine getirmek için okulu ekenlere gülerken,bu duruma düştümOkulun birincil günü 9sınıflardan bir kız gördümNedenini anlamıyorum ama hoşlanmaya başladımOkulda nerde görsem ayyaş gibi bakıyorum kızaAma bir sorun varKız çok popülerBen ise daha fazla politika ile ilgilendiğim için böyle popilik falan anlamıyorumOnların binasıyla bizim binamız ayrıOnların binasına girdim ve kapıda birden kapıda karşıma çıktıKalbim küt küt oldu9sınıfta hiç dışarıda çıkmayan ben,şimdi bu kız için zor kullanarak dıştan çıkıyorumArkadaşlarıma bu durumu anlattım ama kuzenim bile bu kız sana bakmaz git karl max oku diye benimle alay ettiArkadaşlarım bu kız sosyete sana bakmaz diyorBen ise solcu olduğum için hava atmayi lüks takılmayı sevmemBenim için ayrıntılar yok hafıza önemlidirTanıdıklarım daima akıllı bir insam olduğumu söylerAma kiza nasıl açılacağımUgruna ölecek kadar seviyorumİnstagramdan 15 kez özlem attım fakat kabul etmediNe yapmalıyım?Ayrıntıları geçinFikir söyleyinYorumlarınızı bekliyorum

Üst Alt