Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Duyuru;

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren "Bilgilihocam.Com" adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur! bunu unutmayınız.

  • Bilgilihocam.com kar amacı gütmeyen bilgi, paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir.Üyeler her türlü bilgiyi,dosyayı,video ve resimi önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir.Bu mesajlardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir.Şahısların yazmış oldukları mesajlardan ve göndermiş oldukları materyallerden Bilgiligocam.com ve yöneticileri sorumlu değildir. Bunlara rağmen sitemizde yasa dışı (illegal) içerik bulursanız admin@bilgilihocam.com email adresine bildiriniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır, Teşekkür Ederiz!

Teoriden Pratiğe

iltasyazilim

Yeni Üye
Mesajlar
351,451
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Yaş
33
İnsanlık tarihini şekillendiren çoğu medeniyet birikiminden harmanlanan tarihi ve fazla boyutlu benzersiz coğrafyasıyla Türkiye, tarihî akışın seyrini belirleyebilecek ülkelerin başında gelmektedir

Kitabı yaratıcı metinler, 2002 yılları arasında, Türkiye'nin, bu potansiyelini yapmak nedeniyle yürütülen gayret ve çalışmaların bir hasılasıdır Özelliği ve özgünlüğü, tarih akarken ve süreç işlerken konuşulmuş ve yazıya dökülmüş olmalarıdır Bir siyaset yapımcı olarak tarihin simge süreci içinde bulunurken, bir taraftan da tarih yazımına katkıda bulunmaya çalışmanın doğurabileceği sonuçların farkındayım Ama tarihin bu derece seri aktığı dönemlerde yaşanan olaylar çok kısa sürede tarih haline dönüşür ve lahza ile tarihi farkı görmek gitgide zorlaşır Olayları içinden yaşamama rağmen, ben zeka bu metinleri her yerde okuduğumda, üzerlerinden fazla uzun yıllar geçmiş hissine kapıldım Ümit ederim fakat, bu metinler tarihî süreçlerin daha dürüst anlaşılmasına katkıda bulunur
Ahmet Davutoğlu
 

Yazar: iltasyazilim
Makale Başlığı: Teoriden Pratiğe
Kaynak URL'si: Bilgilihocam Güncelden Bilimsele-https://bilgilihocam.com
Alıntı ve Paylaşım Kuralları: Kaynak gösterilmek kaydıyla makaleden kısa alıntılar yapılabilir, ancak yazarın izni olmadan makalenin tamamı başka bir siteye kopyalanamaz veya başka bir yerde yayınlanamaz.
Üst