Son Konu

Karşısında işyerinde çalışan bir kızla ilgili problem. Bakar mısınız arkadaşlar ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar beni bilen bilir Burada vaktinde fazla kardeşime muavin olmaya çalıştım hemen de destek alma sırası bende Elinden geldiğiniz kadar tezgâhtar olun sizden ricam bu Olayı ayrıntılarıyla olduğu gibi anlatıcam

Çalıştığım işyerine bir kız geliyordu Aleyhinde işyerindeki ihtiyaçlarını almak için günde sıradan 2 kez uğrardı ve her seferinde benim kasamdan geçerdi Bu olay 1520 gün boyunca kesintisiz sürdü Her gün gelir kasamdan geçerdi ve kendi ihtiyaçlarını da benim kasamdan geçirirdi Aramızda tatlı bir sohbet defalarca vardı ve nadiren küçük iltifatlar ederdim yüzü gülerdi O gülerdi ben mutlu olurdum Derken en son kasama gelecekken ulaşmak istemedi Sebebini sordum lüzum yok dedi O gün 2 sefer geldi arkadaki kasamdan benden habersiz geçmeye çalıştı fakat bana yakalandı Mahçup gülümsemeyle işine devam etti Dedim cilalı görünüşe göre daha kasama uğramayacak ve canım çok sıkıldı
Ertesi gün kasama geldi Muhabbet açmaya çalıştı vs oralı olmadım Ürünlerini geçtiğim gibi yüzüne bakmadan parasının üstünü verdim gönderdim İkinci sefer geldi tekrar benzer sert tavrı takındım gönderdim
Arkadaşlar ondan daha sonra bütün 14 gün her tarafında tek 1 sefer deha markete gelmedi Bakıyorum işyerine orada fakat ya başkası geliyor ya da kimse gelmiyor Canım çok sıkıldı
Evet bugün 2 hafta sonra markete geldiğini ve gördüm 2 ön kasamdaydı ve ben ona ısrarla bakmama rağmen 1 kez olsun yüzünü dönmedi ve müşterimi yollayıp ona içten kapıdan onunla çıktım Durdurdum ve Neden göremiyorum seni ?dedim İşim olmuyordedi Bana darılmanı istemiyorum Alınmadedim Gülümseyerek Cilalıdedi ve işyerine dürüst gitti
Alt yöneticiden de fırçayı yedik ora farklı lakin benim derdim bu değil

Ne oluyor arkadaşlar ? o kadar çok olasılık var oysa Kızın sevgilisi mi oldu da pat diye uzaklaştı konuşma aldı ? Hadi oldu dicem bu sefer ikinci gün geldi muhabbet etmek istedi ve ben sert çıkınca 2 haftayı geçmesine rağmen her gün günde 2 kez uğrayan kız uğramaz oldu

Derhal de işim olmuyor diyor !? Ne çağrıda bulunmak bu !?

En önemlisi bundan sonra ne olur ? Lütfen cevaplarınızı bekliyorum

Üst Alt