Son Konu

Sevgili Olmak İstemiyor

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
olay şu arkadaşlar ben bu kızla facebooktan 2 hafta önce tanıştım ve oylesine ekledim yani amacım sevigilim olsun değildi sonradan ben kızla konuşmayı ilerletince bi kanım ısındı ve onunla konuşmaktan hoşlanmaya başladım sonra işte ona yazdım ben seninle konuşmaktan mutlu oluyorum neden bilmiyorum ama sana fazla kanım ısındı buna aynı şeyler yazdım o da bana ben şuana kadar 3 kişiyle çıktım ve 2 sini sevmeden çıktım dedi sen beni sevme üzülürsün ben sevmekten korkuyorum bundan böyle çünkü bi ilişki 2 hafta sonradan ayrılık bunları yaşamak istemiyorum ben dedi ve bana arkadaş kalabiliriz dedi ve ben peşini bırakmadım ve bi gün bana bütün aşk hayatını anlattı daha sonra daha da ilerliyodu konuşmamız ve eski sevgili ona mesaj atmıştı bu çok üzüldü ama onu asla affetmem diyodu engellediğini söledi ve ben ona ertesi gün eski sevgilisin ona yazmasından rahatsız olduğunu söledim ve oda ben halledicem daha yazamıcak bana diyodu lakin işte o günden beri 4 gündür aramız bi soğuk bişey yazıyorum tıpkı diyo iyi,iyimiş gibi şeyler arada bi napyıosun diye soruyo diğer bişey değil tekrar konuşuyoruz lakin çok arkadaş canlısı geçmiyoo gibi geliyo 1 hafta öncesine değin herşeyi konuşurduk gülüşürdük bana tel numarısnı vermişti aradım konuştum lakin onları tümü gitti soğuk bi tavır tarzı geldi bi daha ona açılmak istemiyorum çünkü bana ben sevmekten korkuyrum ve senide kaybetmek istemiyorum beni tanımak istiyo adamakıllı anlamıyorum niçin aramız soğudu ne yapmam lüzum bu süreçte lütfen acele destek istiyorum sizden

Üst Alt