Son Konu

GTA, 51. Bölge İstilacılarının Eğitim Alanı Oldu

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
gta-51-bolge-istilacilarinin-egitim-alani-oldu-1563199846.jpg

Uzun yıllar boyunca varlığı saklanan ve en ahir CIA’in onayıyla varlığı halka açıklanan 51. Yer, bir anda internetin şaka konusu oldu. Facebook üzerinde açılan bir etkinlikte insanlar, ‘uzaylıları görmek’ için Naruto yöntemi koşacaklarını belirtmişti. 

“Tamam millet, GTA San Andreas oynadım ve 51. Bölge’ye nasıl sızılacağını biliyorum.”

“51. Bölge’ye nasıl sızılacağına dair notlar alıp GTA San Andreas oynuyorum”

“GTA bizi yıllardır askeri tesislere nasıl sızılacağı konusunda eğitiyor. 51. Nahiye evlat oyuncağı olacak.”

Bir anda viral hale gelen aktifliğe yaklaşık 1 milyon kişi katılacağını belirtirken, 900 bin kişi de ‘düşünüyorum’ seçeneğini işaretledi. Kişiler, sık sık internette şaka konusu yaptıkları aktifliğe ‘hazırlık’ için GTA serisinde antrenman yapıyor. 

Umuyoruz ki bütün bu aktiflik bir şakadan ibaret olacak ve kişiler, çok kapalı bir askeri üssü basmaya çalışmayacak. Hava Kuvvetleri Sözcüsü Laura McAndrews, aktiflik hakkındaki açıklamasında ortamın ABD Hava Kuvvetleri eğitim sahası olduğunu ve ortama girmeye çalışan herkesin hevesinin kırılacağını belirtmişti.

Üst Alt