Son Konu

Altın Kelebek'te iki ödül kazanan Müge Anlı duygusal anlar yaşadı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
altin_kelebekte_iki_odul_kazanan_muge_anli_duygusal_anlar_yasadi_1638773548_3841.jpg

Ünlü gazeteci Müge Anlı 47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde iki ödül birden aldı. Mükafatını Demet Akbağ'ın elinden alan Anlı, konuşması sırasında gözyaşlarını tutamadı.

Pantene Altın Kelebek Mükafatları, Güçlü PSM’de düzenlenen görkemli bir merasimle sahiplerini buldu. Televizyon ve müzik dünyasının en güzellerinin ödüllendirildiği gecede 'En Düzgün Gündüz Nesli Programı' ve 'En Güzel Bayan Sunucu' ödüllerinin sahibi Müge Anlı oldu.

Müge Anlı mükafatını Demet Akbağ'ın elinden aldı. Gözyaşlarını tutamayan Anlı, bir müddet konuşmakta zahmet yaşadı.

İÇİMDEKİ KELEBEKLERİ HAREKETE GEÇİREN..."

Anlı teşekkür konuşmasında "İçimdeki kelebekleri harekete geçiren 'Altın Kelebek' heyecanını bana yaşatan, 14 yıldır benimle yürüyen herkese teşekkür ederim. Bir avuç arkadaşımla çıktığım bu yolda milyonlarca isimsiz kahraman benimle yol aldı. Makûs beşerlerle birebir havayı solumak istemiyorduk. Eşlerin, çocukların gözyaşlarını dindirdik. Aşk konutları kurduk onlarca yardım yaptık en hoşu de birlikte yaptık. Her gün şükrediyorum ve geriye dönüp baktığımda 'iyi ki' diyorum. "

Üst Alt