Son Konu

Cuma Gunu Mesajları Arkadaşa

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşa Cuma Gunu Mesajları

2019 Cuma Gunu Mesajları

imagescumagunumesajlariarkadasa5ad946fd4603e

Ozunun hakikati ve yuzunun nuru uzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyac, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin buyukluğun kadar

Bildirdiğin ve gizlediğin tum isimlerini ve Kur'anı Kerim'i, kalbimizin baharı, gonlumuzun nuru, sıkıntımızın ilacı yapHayırlı Cumalar

Yuku sevgi, ozu saygı, gucu barış, susu hoşgoru olan mubarek dinimizin sectiği haftanın ozel gunu olan cumanı kutlarım

Guneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla suzulen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en guzel duygu sizle olsun Hayırlı cumalar dilerim

Huzur ve guven icinde yenen kuru bir ekmek, endişe icinde yenen baldan daha tatlıdır Namus icinde yaşanan bir cadır, ahlaksızlığın hukum surduğu bir koşkte yaşamaktan daha sevimlidir Cumanız Mubarek Olsun

Cumamız mubarek dualarımız ve tobelerimiz kabul olsunSelamların en guzeli sizlerin uzerine olsun

Cuma gibi gunumuz var Islam gibi dinimiz var Muhammed gibi sahimiz var Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine muhur vurdum, ustune Cumanız Mubarek Olsun

Lailahe illallahtir ozum, Muhammed Mustafadir sozum, ihlasi serif ile yikadim yuzum Ayetele kursu icin sen kabul eyle sozum

Bugun Cuma gunudur Dinim Islam dinidir Dinimin Islam dini olduguna, yetmis binin nisfina, muhurledim ustune

Once yollar uzanır hakka yurumek icin, tomurcuklar guller acar onu gormek icin, dua eden biri var senin icin Sende dua et Allah icin Cumanız mubarek olsun

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tum gonullerin dert ortağısın Beni benden uzağa at, senden uzağa atma Cumanız mubarek olsun

Kalpler imanla, gonuller huzurla dolsun Saadetler hepimizin olsun Ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun Cumanız mubarek olsun

Ne yaprağınız kurusun ne gulunuz solsun her tuttuğunuz altın olsun avuclarınız semada dudaklarınız duada olsun her an ve her gunki dualarınız kabul olsun CUMANIZ MUBAREK OLSUN!!!

Selatu selaya yolladim Mevlaya, sen cumlemizin muradini ver gelecek Cumaya

Huzur ve guven icinde yenen kuru bir ekmek,endişe icinde yenen baldan daha tatldırNamus icinde yaşanan bir cadır,ahlaksızlığın hukum surduğu bir koşkte yaşamktan daha sevimlidirCumanız Mubarek Olsun

Kul nafilelerle bana durmadan yaklaşır, nihayet onu severim Bir kere de onu sevdim mi, artık o kulumun işiteceği kulağı olurum, goreceği gozu olurum (Kudsi Hadis) sevilen kullardan olmak duasıyla cumanız mubarek olsun

Guneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla suzulen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en guzel duygu sizle olsun Hayırlı cumalar dilerim

Gunler bize dostların guzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mubarek oluyorUmudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi Cumanız mubarek olsun

Rabbimiz! Gucsuzluğumuzu ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz Uzuntumuzu ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz

Guc ve kuvvet ancak kendisine has olan yuce ve buyuk Allahım! Mahlukatın adedince, Zatının rızası, arşının ağırlığı ve kelimelerinin murekkebince Hz Muhammed (sas) ve O'nun ehli ve ashabı uzerine salat eyle

Cumanız Mubarek Olsun, Rabbim Yapacağınız Her Turlu İbadet Ve Taatlerinizi Kabul Eylesin

Üst Alt