Son Konu

Ailem kız arkadaşımı istemiyor :(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Meraba arkadaşlar Kız arkadaşım Antalyadan İstanbula yanıma geldi gezmeye ben orda okuyorum özledk birbimrizi Aileside biliyor tanıyor beni Ailesine söyleyerek geldi yanıma neyse tanıştırdım bizimkilerle herşey iyi hoş kızı bıraktım eve bi geldim babam kızdı bana yok buraya gelen kızdan hayırmı gelir felan gibisinden ayrıl demeye getirdi lafı bende tartıştım ağız dalaşı ettik sonradan çekti gitti evden napmalıyım sonuç olarak Aile kayda değer lakin kızıda seviyorum yaşamadığım mutluluğuda hüznüde onda yaşadım bi defada aldattı bu arada birincil ayrılışımızda gitti eski sevgilisyle beraber oldu felan filan bak yine içim acıdı piskolojim bozuldu tamamen bıraksam bırakamıyorum sevsem sevemiyorum engeller felan bi türlü doldum adamakıllı napcam hiç bilmiyorum inanın Bi tartıya koyuyorum kızı benm için ta ordan buraya geldi yüzük taktım parmağına Ailesinede söylicek bunu numarasını değişti benim için felan ne biliyim uğraş var gibi Ama bi yandan da bi defa aldattı çok yalan konuştu acaba bidaha yaparmı ne değin güvenebilirm diyorum derken içimde bir sızı sevdiğimi hissediyorum ya kurtulucam bu kızdan yada evlenicem tabi evlenirse hiç bişeyde muhakkak değilim artık sizce napmalıyım lütfen rasyonel cevaplarnızı esirgemeyin yazın çoktan Allah razı olsun arkadaşlar

Üst Alt