Latest Thread

Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

The Sims 4, Önümüzdeki Aydan İtibaren Ücretsiz Oluyor

teknoloji

Yeni Üye
Mesajlar
19,125
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaş
43
imodifier

The Sims 4, Electronic Arts için altın yumurtlayan tavuklardan birisi; belki FIFA kadar değil ama bu oyun da çıkışından bugüne geçen 8 yıllık sürede firmaya düzenli gelir sağladı, sağlamaya devam ediyor ek paket satışlarıyla. EA, belki biraz da bu yüzden yeni oyuna geçiş konusunda çok da aceleci davranmıyor. Gelen son haberi belki biraz da böyle değerlendirmek mümkün.

EA tarafından yapılan duyuruda, The Sims 4’ün önümüzdeki aydan itibaren ücretsiz olacağı ilan ediliyor, dolayısıyla artık ana oyun için herhangi bir ücret ödemeyecek, sonrasında şu ek paketi de alayım, bundan da geri kalmayayım diye EA’in kasasını doldurmaya devam edebileceksiniz :)

İşin şakası bir yana, EA, belli ki yeni oyuncuları da oyuna çekebilmek için böyle bir yola başvurmayı uygun görmüş. Oyun severler adına güzel bir gelişme tabii, sonuçta bedava oyun baldan tatlıdır, öyle değil mi :) Bu arada daha önce ana oyunu satın almış olanlar için de Desert Luxe Kit ücretsiz olacak, bu da iyi olmuş. Ama onu da satın almışsanız yapabilecek bir şey yok, sizin için üzgünüm.

The Sims 4’ü, 18 Ekim’den itibaren ücretsiz olarak oyun kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Ne dersiniz, bu karar The Sims 5’in yolda olduğunun habercisi olabilir mi?
 
Üst Alt
Reklam Engelleme Yasaktır

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler