Son Konu

Burcu Kara'dan hayranlarına müjdeli haber!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
burcu_karadan_hayranlarina_mujdeli_haber_1580377551_7412.jpg

Ünlü oyuncu Burcu Kara, yeni seride hayranlarıyla tekrar buluşacak.

Ana olduktan sonra ekranlarda uzun bir müddet görünmeyen ünlü oyuncu Burcu Kara'dan mesrur haber geldi. Kara, gösterim sahnesinde hayranlarıyla yine buluşmaya hazırlanıyor.

erGp0_1580377558_1233.jpg

Jest Tiyatro’nun Karanlık Güldürü isimli oyununda rol alacak Kara, gösterim oyunu için hazırlandığı bir fotoğrafı “Oyuna hazırlık, saç, kostüm provaları, mütemadi karnımda bir ağrı. Gel Şubat gel” notunu sevenleriyle paylaştı.

ÇETIN GÜNLERİNİ ANLATTI!

Ünlü oyuncu Burcu Kara, analık iç güdüsünü en âlâ gösteren oyuncular arasında noktasını alıyor. Geçtiğimiz günlerde bir röportaj yapan oyuncu zorlandığı anlardan bahsetti. İşte, ünlü oyuncunun güç anları...

3CKzq_1578388876_5063.jpg

Kara,"Bugünlere gelirken zorlandınız mı?" sorusuna verdiği "Hem de çok! Her zorluğu yaşadım. Param olmadığı için haftalarca konuttan çıkamadığımı bilirim. Bir paket makarnayla günlerce yönetim ettiğim oldu fakat asla pes etmedim. İnandığım için de Allah bana daima yeni bir kapı açtı. Hiç kimseye kızmadım, öfkelenmedim, sitem etmedim" halinde konuştu.

MUTLULUĞUN FOTOĞRAFINI ÇİZMİŞTİ!

2004 imalatı Haziran Gecesinde His karakteriyle izleyici önüne çıkan Burcu Kara çevre medya paylaşımıyla hayli konuşulan isim oldu. Bursa doğumlu Burcu Kara, mutluluğun fotoğrafına dair açıklamalarda bulundu. Takipçilerinin beğenisini kazandı.

3GpOZ_1551697414_7709.jpg

"ŞİMDİ ANLIYORUM Kİ HEPSİ MUTLULUĞUN RESMİ"

O8RPz_1551697496_6221.Jpeg

39 yaşındaki oyuncu Burcu Kara, “Çocukken nefret ederdim ‘Pazar’lardan. Mecburen Pazar konseri izleyerek yapılan kahvaltılar, bütün gün meskende çamaşır, ütü, çanta hazırlığı, anamın çetinle bizi yıkaması, erken yatmak, her şey yarın yeniden sabahın köründe mektebe gidecek olmanın habercisi. Artık anlıyorum ki hepsi mutluluğun resmi. Aile olmanın huzuru. Validemin eforu ve çalışan validenin evladı olmanın koşturmacası. Ya artık? Pazar günü hiç bitmesin diyenler burada mı?” laflarıyla  paylaşımın altına bu notu düştü.

Üst Alt