Son Konu

Komedyen Cem Yılmaz takipçisine verdiği yanıt olay oldu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
komedyen_cem_yilmaz_takipcisine_verdigi_yanit_olay_oldu_1635835162_7636.JPG

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın İzmir' de yapacağı şov iptal oldu. Yağmur nedeniyle iptal olan şova isyan eden hayranlarına "Ben Nazilli'den geldim otopark paramı kim verecek yazmış. Ben vereceğim zira bütün parayı ben topluyorum" kelamlarıyla sitem etti.

Yaptığı şovlarla isminden sıkça kelam ettiren komedyen Cem Yılmaz İzmir Fuar Açık Hava'da 31 Ekim akşamı yapılması planlanan gösterisi, yağmur nedeniyle iptal oldu. Yılmaz, toplumsal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı.

cem yılmaz verdiği karşılık şaşırttı

Mağdur vatandaşlardan gelen reaksiyonları tiye alan ünlü şovmen, yaptığı paylaşımda "Dün şov iki saat kala yağan yağmurdan iptal oldu. Olur insanlık hali! 'Ben Nazilli'den geldim otopark paramı kim verecek?' yazmış. Ben vereceğim zira bütün parayı ben topluyorum otopark otobüs yolda yenilen poğaça çöp şiş bunları daima ben ödeyeceğim. Bunun doğrusu budur," diye yazdı.

"BİR GÜN ELTON JOHN KONSERİNDEYİM..."

Yılmaz bir sonraki tweet'inde ise"Bir gün Elton John konserindeyim .Yanımdaki adam vır vır konuşuyo. Tat alamadım konserden Elton paramı ver diye bağırdım. E lton beni sahneye davet etti lütfen sonra konuşalım dedi. O gün bugün dostluğumuz devam eder. Türkiye’de sanatkarlar çok havalı.Burnu büyük. Elton çok farklıydı" dedi.

Cem Yılmaz, isteyenlerin ödedikleri parayı geri alabileceklerini ya da 1 Kasım tarihli şov için biletlerini değiştirebileceklerini duyurdu.

Üst Alt