Son Konu

Oyuncu Yasemin Sakallıoğlu nişanlısı Burak Yırtar ile evlendi! Yasemin Sakallıoğlu kimdir?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oyuncu_yasemin_sakallioglu_nisanlisi_burak_yirtar_ile_evlendi_1615449110_6098.jpg

Komedyen Yasemin Sakallıoğlu, evlilik hazırlığı yaptığı nişanlısı Burak Yırtar ile dün sürpriz bir biçimde nikah kıydığını duyurdu.

Çektiği görüntülerle kısa müddette fenomen olan ve daha sonrasında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Jet Sosyete'de yer alan Yasemin Sakallıoğlu'ndan müjdeli haber geldi. 

2019 Nisan Ayında Burak Yırtar ile nişanlanan Yasemin Sakallıoğlu Instagram hesabnından evlendiğini duyurdu.

"MERHABA ARKADAŞLAR, BEN NİŞANLANDIM"

Toplumsal medya hesabını faal kullanan Yasemin Sakallıoğlu, nişanlandığını da "Merhaba arkadaşlar; ben nişanlandım. Tüm gece ağlayan babamla heyecandan yanakları kızaran annemle ve en yakın akrabalarımız eşliğinde huzur dolu bir 5 saat geçirdik. İnsan bu türlü vakitlerde en çok başındaki soru işaretlerine yanıt arıyormuş bunu anladım." notuyla duyurmuştu.

YASEMİN SAKALLIOĞLU KİMDİR?

Sakallıoğlu, 1988 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Kısmı'nda eğitimini tamamladı. Birinci olarak toplumsal medyada çektiği komik görüntülerle fenomen haline geldi. 2015 yılında yayımlanmaya başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin takımına Lütfiye karakteriyle dahil olmuştu. 

Yasemin Sakallıoğlu, Jet Sosyete dizisinde yer alan oyuncu Sakallıoğlu, Burak Yırtar ile nişanlanmıştı fakat çiftin ayrılık kararı aldığı tarafında haberler yapıldı. Sakallıoğlu ve Yırtar çifti kaldığı yerden ilgilerini sürdürüyor. Genç yıldızın Zengo isminde da sineması bulunuyor.

Üst Alt