Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

TikTok'un rakibi Byte reklam gelirlerini dağıtacak!

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Cep Telefonları kategorisinde makaleci tarafından oluşturulan TikTok'un rakibi Byte reklam gelirlerini dağıtacak! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 36 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Cep Telefonları
Konu Başlığı TikTok'un rakibi Byte reklam gelirlerini dağıtacak!
Konbuyu başlatan makaleci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan makaleci
makaleci

makaleci

Özel Üye
Mesajlar
43,873
Tepkime puanı
3
Puanları
38
Yaş
32
Corona Virüs Nedir ?Geçtiğimiz hafta tasarrufa sunulan ve hayli dikkat çeken Byte, TikTok'un en büyük rakibi olarak gösteriliyor.

TikTok'un rakibi Byte reklam gelirlerini dağıtacak!

TikTok'un rakibi olarak gösterilen ve geçtiğimiz hafta tasarrufa sunulan Byte, tasarrufa sunulduğu birinci haftada ABD AppStore’unda en çok indirilen pratik olarak dikkat çekmeyi başarmıştı. Son günlerin en konuşulan pratiği Byte enteresan bir hamle yaparak, reklam gelirlerinin tamamını içerik üreticilerine dağıtacağını açıkladı.

Vine geliştiricileri tarafından tasarrufa sunulan ve Vine tatbikinin birçok özelliğine sahip olan Byte, Vine pratiğinin popülerliğini aratmayacak üzere görünüyor. Mahsusen son yapılan açıklama ile Byte reklam gelirlerinin tamamını içerik üreticilerine dağıtacağını belirtti. Yapılan bu açıklama ile yerküre çapında ses getiren bir uygulamayı kullanıcılara sunacak olan Byte, içerik üreticilerine para ödemesi yapan pratiklere nazaran bir adım önde taraf almasını sağlayacak bir hamle ile oyuna başladı.

İçerik üreticilerine para ödeyen birçok pratik var ama hiçbir platform reklam gelirlerinin tamamını içerik üreticilerine vermiyor. Byte tarafından yapılan açılamada hayata geçirilecek tatbik ile gelirin tamamının hiçbir kesinti olmadan içerik üreticilerine aktarılacağı belirtildi.

Byte’ın reklam gelirlerini dağıtma sistemi nasıl işleyecek?

Byte tarafından yapılan açıklamalarda içerik üreticilerine yapılacak ödemelerin 4 ayda 1 yapılacağı belirtilirken içerik üreticisinin hak ettiği reklam geliri hiçbir kesintiye uğramayacak. Birinci aşamada hayli heyecan yaratan bu tatbikin kullanıcı sayısında önemli bir artış sağlaması bekleniyor. İçerik üreticilerine reklam geliri veren farklı platformları etkilemesi beklenen bu hamlenin ne kadar sürdürüleceği ile ilgili şimdi bir açıklama yapılmazken, bütün reklam gelirini içerik üreticilerine verecek Byte’ın nasıl gelir elde edeceği ise merak konusu.

 

Yazar: makaleci
Article Title: TikTok'un rakibi Byte reklam gelirlerini dağıtacak!
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
Y Yeni Teknolojiler ve Haberler 0 34
urgot Ticaret 0 38
makaleci Teknoloji Haberleri 0 65
makaleci Oyun 0 54
makaleci Cep Telefonları 0 45
makaleci Teknoloji Haberleri 0 48
makaleci Donanım 0 57
makaleci Oyun 0 33
makaleci Otomobil 0 46
makaleci Yaşam 0 51
makaleci Yaşam 0 54
makaleci Teknoloji Haberleri 0 46
makaleci Teknoloji Haberleri 0 45
makaleci Oyun Bölümü 0 26
makaleci Otomobil 0 58
makaleci Bilim Dünyasında Neler Oluyor 0 52
makaleci Donanım 0 36
makaleci Teknoloji Haberleri 0 40
yaprak0135 Konu Dışı 0 19
yaprak0135 Konu Dışı 0 29
yaprak0135 Konu Dışı 0 42
yaprak0135 Konu Dışı 0 18
yaprak0135 Konu Dışı 0 43
yaprak0135 Konu Dışı 0 26
yaprak0135 Konu Dışı 0 19
yaprak0135 Konu Dışı 0 31
yaprak0135 Teknoloji Gelişmeleri 0 55

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst