Son Konu

CZN Burak ameliyat sonrası sağlıklı günlerine geri döndü

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
czn_burak_hastaneden_paylasti_burak_ozdemirin_saglik_durumu_nasil_1636748470_037.jpg

Ünlü şef Burak Özdemir ansızın hastane odasından fotoğraf paylaşarak sevenlerini korkutmuştu. Peş peşe operasyonlar geçiren Özdemir'in sıhhat durumuna dair ablasının açıklama yapmasının akabinde ayaklanan Özdemir, toplumsal medyayı tekrar faal kullanmaya başladı.

CZN Burak lakaplı Şef Burak Özdemir, son periyotta yaşadığı sıhhat sorunlarını geride bıraktı. Tekrardan toplumsal medyayı etkin kullanmaya başlayan şeften yeni paylaşımlar geldi. İç Mimar Yelda Albayrak ile yeri için çalışmalar yapan Özdemir o anlara dair de bir paylaşımda bulundu.

Yine sağlıklı günlerine geri dönen Özdemir'e Dubai'de bulunan şubesinden "Dives Holding Dubai CZN Burak Ailesi" yazılı çiçek gönderildi. 

NE OLMUŞTU?

Toplumsal medyada CZN Burak ismiyle tanınan ve Instagram'da 30 milyona yakın takipçisi bulunan Burak Özdemir, sevenlerini korkutan bir paylaşımda bulunmuştu. Büyük bir restoran zincirinin sahibi olan Burak Özdemir'in hastane odasında yatarken fotoğrafını paylaşması görenleri üzmüştü. 

AMELİYAT OLDU

Toplumsal medya hesaplarından paylaşım yapan Özdemir, ameliyat olduğunu duyurdu:

''Ufak bir ameliyat geçirdim. Birbirinden hoş âlâ dilekleriniz için Allah razı olsun çok teşekkür ederim.''

Operasyon sebebi şimdi bilinmeyen Özdemir hakkında ablası, kardeşinin ikinci bir operasyon geçirdiğini belirterek Instagram hesabından kendisine çok sayıda ileti ve geçmiş olsun dileklerinin gelmesi üzerine şöyle bir açıklamada bulundu:

''Burak çok uygun. Ufak bir operasyon daha geçirdi. İletilerinize şimdi karşılık veremiyor lakin bütün bunların hepsini ona iletmeye çalışıyorum. Hepinize çok teşekkür ediyor. Ben ablası''

İstanbul'daki özel bir hastanede ameliyat olan Özdemir'in bir müddet daha önlem gayeli hastanede kalacağı ve sıhhat durumunun ise düzgün olduğu öğrenilmişti. 

Üst Alt