Son Konu

Pınar Deniz: 'Kaşlarımı bile aldırmadım!' Pınar Deniz kimdir?

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oyuncu_pinar_deniz_aglayarak_anlatti_pinar_deniz_kimdir_1584772916_0705.jpg

Son dönemin popüler oyuncularından Pınar Deniz, kendisinde değişiklik yaptırdığı iddialarına yanıt verdi. Deniz, kaşlarını dahi aldırmadığını ve hiç dolgu yaptırmadığını belirtti.

Ünlü oyuncu Pınar Deniz, kendisi hakkında çıkan iddialara yanıt verdi. Deniz, 'Bir tek dişlerimi yaptırdım. Kaşlarımı dahi hiç aldırmadım. Eski bir fotoğrafım var, tombalak olduğum... Dolgu yaptırdığımı söylemişler. Halbuki kiloluyum orada.' yanıtını verdi.

LDe2L_1592636442_9204.JPG

Oyuncu Pınar Deniz’in bir süredir koronavirüs tedavisi gören anneannesi hayatını kaybetti. Deniz’in annesi ve teyzesi ise hastanedeki tedavilerinin ardından taburcu edildi.

ATEŞ PÜSKÜRMÜŞTÜ!

Instagram hesabından yaşadığı durumu paylaşmaya devam eden Pınar Deniz, geçtiğimiz gün "hala bekliyoruz" diyerek kendisini merak edenleri bilgilendirdi. Deniz açıklamasında şunları yazdı:

"Annem, teyzem ve anneannemi belirtiler olduğu için gözlem altına aldılar. Testin sonucunu bekleyeceğiz. Arayan yazan herkese teşekkür ederim ama sinirlerim bozuldu, dönemeyeceğim size gerçekten. Siz istediğiniz kadar koruyun kendinizi, sevdiklerinizin başına bir şey gelecek korkusu anlatılmaz.

Sadece ailemin ihtiyaçlarını götürmeye hastaneye çıkıyorum. Sonra eve gelip deli gibi dezenfekte oluyorum. Kendimden korktuğum için değil, olur da başka insanlara taşırım diye… Sahilde deli gibi trafik var. İnsanlar hiçbir şey yokmuşçasına dolaşıyorlar. Bencillik çok fena şey çok!”

BÖYLE DUYURMUŞTU!

Kanal D'nin iz bırakan dizisi Vatanım Sensin dizisinde hafızalara yerleşen Pınar Deniz, nefes darlığı şikayetiyle hastaneye götürdüğü anneannesinin gözlem altına alındığını anlatırken gözyaşlarına hakim olmakta zorlandı. Instagram’dan paylaşan Deniz şöyle konuştu:

NjrR0_1584772364_7123.jpg

“Anneannemde nefes darlığı olduğu için hastaneye geldim. Korona yüzünden onu gözlem altına aldılar. Biz belirti göstermediğimiz için karantinaya alınmadık. Kendimi koruyor dışarı çıkmıyordum. Ama onda pozitif çıkarsa hepimizi karantina altına almak zorundalar. 

Gözlem odasında 10 dakika durdum. Üzerinize kapıyı kapatıyorlar. Panik atak geçiriyor gibi oluyorsunuz. O yüzden evden çıkmayın. Kendinizi düşünmüyorsanız başkalarını düşünün. Annem, teyzem ve anneannemi belirti olduğu için gözlem altına aldılar. Test sonucunu bekleyeceğiz. Siz istediğiniz kadar koruyun kendinizi, sevdiklerinizi başına bir şey gelecek korkusu anlatılmaz.”

"SEVDİKLERİNİZİN BAŞINA BİR ŞEY GELECEK KORKUSU ANLATILAMAZ"

Hikaye kısmından yeni bir paylaşım daha yapan Deniz, "Annem, teyzem ve anneannemi belirti olduğu için gözlem altına aldılar. Testin sonucunu bekleyeceğiz. Arayan, yazan herkese teşekkür ederim ama sinirlerim bozuldu dönemeyeceğim size gerçekten. Siz istediğiniz kadar koruyun kendinizi sevdiklerinizin başına bir şey gelecek korkusu anlatılamaz" dedi.

PINAR DENİZ KİMDİR?

DlMKG_1584772793_9929.jpg

10 Kasım 1994 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimi olan ve 2014 yılında yayınlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırdı. 

Üst Alt